Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy jelezhetnék neki, hogy...

Hogy jelezhetnék neki, hogy nem tetszik, hogy soha nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel,ha beszélek,egy idő után már meg se nézi az üzenetemet és nem is válaszol. Ha válaszol azt is csak hetek múlva,ami engem kissé idegesít,hisz én mindig visszaírok neki szinte rögtön. 14/Lány
2015. ápr. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne jelezz neki, hanem írd ezt meg!
2015. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Lehet, hogy neki meg az nem tetszik, hogy te egyáltalán írsz neki.
2015. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt vedd már észre inkább, hogy szarik rád, nem akar barátkozni.
2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban barátok vagytok, meg tudjátok beszélni ezt. Írd meg neki, hogy rosszul esik, hogy válaszra sem méltat, és nyíltan kérdezd meg, egyáltalán akar-e a továbbiakban barátkozni veled.
2015. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 2 naponta válaszol, akkor még azt mondanám oké, kérd meg, hogy válaszoljon gyakrabban.


Ha csak nem egy tanyán lakik, és 2 hetente járnak be a lovaskocsival a faluba, ahol 10kb/s internet van, akkor 100%-ok, hogy nem is érdekled, nem akar barátkozni veled.

2015. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet többet képzel egy barátságba annál, hogy facebookon beszégettek.

nekemis van olyan barátnőm akinek már nem írok vissza. kb fél évig mondtam hogy találkozzunk,üljünk be valahova... de nem akart..

ő is csesztetett hogy miért nem írok vissza neki..hát pl volt amikor órán voltam, vagy az igazi barátaimmal..akkor nem fogom a telefont nyomkodni..

2015. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!