Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S. Rossz hatással...

S. O. S. Rossz hatással vannak rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy én osztályelső voltam. Az osztályátlag is elég magas volt kezdetben, de aztán mondenki leromlott. De a magatartásuk úgy nagyjából csak a fiúknak romlott, és miattuk haragszik az összes tanár az osztályra. Egyébként félévkor még mindig éb lettem a legjobb, én is jelentkezem legtöbbet de magamhoz képest nagyon leromlottam és ezt a tanárok is észrevették. Az osztálytársaimat nem szeretem, sőt legtöbbjüket kigejezetten utálom mióta felkerültem felső tagozatra. A tanulmányi eredményem miattuk romlott le, de ebből úgy érzem, ki tudok törni. Elkezdtem idén az évfolyamtársaimmal barátkozni, így elsőre szimpatikusabbnak tűntek, de kiderült, akikkel barátkozni kezdtem, azok pont nem az osztály jobbik fele. Ők pont azok, akiknek tiszta jó jegyeik voltak, gondoltam jófejek. Jófejek is, sok közös témánk van amúgy. Magatartásuk is jó a SULIBAN!! De amúgy pasizósak, hülyék meg különben is.. Sulin kívül rájuk sem ismerni, ami engem meglepett, mert minden tanár azt hiszi róluk, hogy kisangyalok. Az osztálytársaim közül két "barátom" van, de nem szívesen vagyok a társaságukban, mert idegesítőek. Egy ember van az egész suliból(osztálytársam), akivel nagyon jókat beszélgetek, szorgalmas, kedves és ő pozitív hatással van rám. Egyébként szeptembertől másik suliba megyek és úgy gondoltam, hogy csak ezzel a bizonyos osztálytársammal szeretnék barátkozni. De én nem vagyok az a "lerázós" fajta, és nem akarok senkit se megbántani. Mit tegyek????? (kicsit hosszúra sikeredett, de azért remélem érthető)

2015. ápr. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
És pontosan miért, hogyan is romlottak a jegyeid a többiek miatt?
2015. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Nekem is ilyen ,,barátaim'' vannak. Romlott is az átlátlagom. Én nem voltam soha az a jelentkezős fajta, de csak mert féltem hogy nem jól tudom. Már azért mert nem érdekel. Van egy életcélom, amit elérek akkor is ha bele halok! Komolyan! Ennek szentelem az életem és nem érdekel senki és semmi! És nagyjából 10 éves korom óta vallom ezt!
2015. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán, sőt szinte biztos hogy hülyén hangzik, de találj valami mást ami miatt romlanak a jegyeid! Mint az én esetemben.
2015. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!