Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is hagyjam a fenébe?

Szerintetek is hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
van egy fiu barátom aki ma megharagudott rám egy nagyon apro dolog miatt.. hagyjam a fenébe? aki akarja annak privibe irom
2015. ápr. 8. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te voltál a hibás, kérj bocsánatot. Ha fontos neked, akkor kérj tőle bocsánatot. Ha a büszkeséged a fontosabb, akkor hagyd és várd, hogy ő kérjen bocsánatot.
2015. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

inkább leirom ide a sztorit!

matek ora előtt egy padba ulunk,3man meg még egy barátnőm és van egy közös fiu barátunk akivel jobban elvagyunk őt oda akartuk ultetni de a fiu nem akart elulni és mondtam neki légyszives uljon el de nem akart a másik fiu mondta neki ugy elult és akkor mutogat be nekem orán meg hogy patkány vagyok.. ekkora dolog miatt megsértődik?meg aki fiu ott ul nagyon idegesitő állandoan fogdos minket és simogat meg huzgálja le a nadrágát és már ez is zavart,de amugy szerintem egy igazi barátja sincsen mert mindkenkit kihasznál nem hozz innit ennit mástol kunyerál..

2015. ápr. 8. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Te csak a kiváltója voltál egy a benne egyébként is szunnyadó feszültségnek, és a legkisebb ellenállás törvényét követve abba az irányba fog kicsapni a haragja ahonnan a legkisebb ellenállást fogja várni, azaz olyan egyének felé akiket szeret. Kérdezd meg mi a baj, de ezt félrevonultan, légy szelíd, kedves, amire lehet újfent a válasza agresszió lesz, de akkor mond neki azt, hogy -Ha szenvedni akarsz akkor szenvedjél. Szia. Szólj ha már jobban vagy.- És tényleg, majd rájön, hogy milyen buta.
2015. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!