Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Börtönbe került a barátnőm....

Börtönbe került a barátnőm. Hogyan tartsam benne a lelket?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm akivel az élet úgy hozta hogy csak 1-2 havonta tudtuk tartani a kapcsolatot az utóbbi pár évben.

Nem tudtam, jelét sem láttam annak hogy mekkora zűrbe keveredett. Megismerkedett egy pasival még régen akit utáltam, sohasem néztem jó szemmel a kapcsolatukat. Na ki is derült hogy egy igazi nagy csaló volt. Éreztem hogy szélhámos. Nem csak érzelmileg használta ki barátnőmet hanem belekeverte áfacsalásba ami miatt most előzetesben van. Nem hiszem hogy ebből ki fog jönni.

Tudom hogy nagyon nagyot hibázott, érthetetlenül állok a dolog előtt. De ő mindig úgy villan be mint a lány akivel együtt sátraztunk, kirándultunk, éjszakákat beszélgettünk át és kisgyerekként fogtuk egymás kezét.

Fáj hogy nem volt velem őszinte, de ez mindegy most. Egyszerűen megszakad a szívem ha belegondolok hogy valószínűleg börtönbe kerül az a szép, mindig igényes barátnőm akire eddig felnéztem. Valószínűleg megtanulja a leckét, de mi rossz belegondolni hogy mi vár bent rá. Bánthatják, elveszíti az eddig is törékeny énképét...

Arra gondoltam hogy írok neki leveleket majd mitn régen (most sajnos még nem lehet) de félek hogy terhére lesz.

Nem tudom ez segíti e vagy csak elkeseríti hogy nekem őszintén szólva azért sínen van az életem és erről olvas...


2015. ápr. 10. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy éppen kellemetlen levelet írni neki, mert biztos teljesen lehangolt. De ha magányos is maradna, az csak még jobban rontana a helyzetén. Szóval szerintem nyugodtan írj neki levelet.
2015. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom a dolgot. Itt olvashatsz részletesen erről, nagyon sok hasznos infó van pl a kapcsolattartásról is - [link]

Nem hinném, hogy a terhére lesz, sokat jelenthet neki bármilyen kapcsolat a külvilággal.

2015. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy mennyire sínen van az életed majd akkor írd meg neki ha kérdezi.


A leveledben lehetőleg próbálj meg vele foglalkozni és ne magaddal.


Úgy írd meg neki a levelet mintha fordított helyzetben lennétek, ha te lennél sitten milyen dolgokat olvasnál szivesen a barátnődtől ?


És akkor azokat megírhatod neki.

2015. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom ez segíti e vagy csak elkeseríti hogy nekem őszintén szólva azért sínen van az életem és erről olvas...

de bunkó vagy! ha már itt tartunk, nem írod bele azt is hogy milyen jó a friss levegőn lenni, oda mehetsz ahova akarsz? + jöhet még az én előre megmondtam hogy egy szemét az a srác szöveg..

bocsi szerintem ne írj levelet

2015. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Inkább ne csinálj semmit.
2015. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hova gondolsz mégis?? Nyílván nem dörgölném az orra alá hogy én kint napozom, zabálok stb. Csak ha a téma rám terelődik (mivel velem több minden történik majd mint vele ezidő alatt) akkor nem fogok hazudozni pl az életem nagy eseményeiről mint pl hogy közel az eljegyzésem, munkahelyet váltok stb.

Nem fogok fellengzősen írni ezekről persze, csak tényszerűen.

Nagyon köszönöm a többi hozzászólónak a hasznos, támogató tanácsát!

2015. ápr. 12. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
bűnözőknek börtönben a helye!!!
2015. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem kihozni akarom őt te idióta baz*+!
2015. júl. 4. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Mennyi ideig volt a barátnőd előzetesben? Írtál neki levelet vagy látogattad a börtönben? Meglett az eljegyzésed? Jobb az új munkahelyen, mint az előzőn?
2022. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!