Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratno volt egyaltalan, ha...

Baratno volt egyaltalan, ha ezt megtette?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom. Mindent megtudtunk beszelni egy dolgot kiveve. Nem akart valamiert talalkozni. Egy faluban elunk. Nem indokolta meg sose, hogy miert. Vagy nem merte. Van egy dolog, amit magammal kapcsolatban szegyenlek. Elmondtam neki, de nem itelt el erte. Megszakitottam a baratsagot, mert ne szeretem a netes baratsagokat, tobbszor mondtam neki, hogy talalkozzunk, de mindig haritott. Ez a vallomas elott volt. miutan leirtam miert szakitom meg a kapcsolatot, egybol azzal a vallomasos dologgal dobalozott, es en vagyok a szemet. Mi a velemenyetek? En voltam a szemet mindenkepp? Nem azt mondtam, hogy mindig, de legalabb egyszer talalkozzunk. Ez normalis reakcio volt tole, hogy visszaelt azzal a bizalmas infoval? Bocsanat, ha kesze-kusza lett.


Koszi a valaszokat.



2015. ápr. 11. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elkapkodtad a dolgot? Ha az ember sokat agyal a másikról, egy idő után azt képzeli, hogy amaz is annyit gondol rá, hogy ő is ábrándozik. Közben egy fenét. Ki kell várni a megfelelő időt.
2015. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleve neten ismerted meg?

Mert ha igen,akkor természetes ha nem akart annyira találkozni.Én is neten ismerkedtem egy lánnyal,már-már barátnőmnek mondtam annyira jól elvoltunk.De a találkozásig mi sem jutottunk el.Szerintem ő is én is féltünk ettől az egésztől. Aztán megszakadt a netes barátságunk.

Idővel hiába a sok levelezés, személytelen,unalmas. Legalább havi 1-2 találkozással MINIMUM fel kéne dobni az ilyesfajta barátságokat különben elkopnak.



Viszont ha eleve személyesen ismered és sose akart találkozni az viszont még furább. Ha mindig hárított akkor nem volt annyira jó barátnő.Hiszen a barátok,barátnők vágynak egymás társaságára. Másképp a barátság nem is maradhatna fent.

2015. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


Itt ismertem meg es csak en hoztam fel, hogy talalkozzunk, de mindig kitalalt valamit, hogy ne kelljen talalkozni.

2015. ápr. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!