Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj ha nincs...

Szerintetek baj ha nincs legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Elég nehezen nyílok meg mások előtt. Időre van szükségem, hogy megbizonyosodjak afelől, hogy jó helyen lesznek a titkaim az adott személynél. A mai rohanó világban ezt nem sokan várják ki. Volt néhány barátom, de valami miatt mindig tönkrement a barátságunk. Talán megúnták, vagy feladták, nem tudom. Néha nagyon nehezen viselem, hogy mindent magamban tartok, de egyszerűen nem találtam meg azt a személyt, aki megértene engem,és ne nyaggatna folyton a "Mi a bajod?" kérdéssel. Tudnátok segíteni? Szerintem ez így nincs rendjén,és próbálok is változtatni, de elég lassan megy. Nem szeretnék arra visszaemlékezni felnőtt koromban, hogy egy folyton szomorú, magányos , megnemértett lány voltam. Mut tegyek??

2015. ápr. 11. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
*mit
2015. ápr. 11. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátokat ettől függetlenül szerezhetsz, hogy minden titkodat nem akarod elmondani, nem kötelező teljesen kiadni magunkat senkinek. Nekem is sok olyan dolgom van, amit csak én tudok, ettől függetlenül jókat tudok beszélgetni azzal a pár emberrel, akit közel érzek magamhoz.
2015. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek kell a barátokat terhelni a problémáiddal? Ha elmondod valakinek, megoldja? A többi embernek miért sikerült mégis szert tenni egyre ebben a "rohanó" világban?

A barát annyi, hogy programokra mindig van egy partner, rengeteg közös témátok van, órákig eltudtok beszélgetni, élvezitek egymás társaságát.

2015. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, barátaim nekem is vannak. Nem tudom te hogy vagy vele, de én néha nehezen viselem, hogy nincs valaki tényleg elég közel. Vannak pillanatok, amikor az adott helyzetet megbeszélem valakivel, de szükségem lenne egy hosszútávú támaszra...
2015. ápr. 11. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom őket terhelni a problémáimmal és nem is várom el , hogy megoldják. Nem tudom neked mit jelent egy barát, de nekem azt, hogy segít ha szükség van rá. Ha csak egy "barát" azért lenne fontos, hogy órákig elbeszélgessek vele, odamennék egy idegen emberhez és , szerintem bíztos találnánk közás témát... Valószínüleg másnak azért sikerült találni egy általad barátnak nevezett beszélgetőpartnert, mert nem vagyunk egyformák.!
2015. ápr. 11. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen embenek kell elmondani a problemaid, le is irhatod oket egy papirra. (Lehet, hogy hulyen hangzik, de nekem mukodott.) Hany eves vagy? Mert ha altalanos iskolas, akkor van meg idod pl kozepsuliban baratokra szert tenni.
2015. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Füzetet is vezetek. És tényleg nem butaság, csak az a baj, ő nem tud válaszolni! :)
2015. ápr. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!