Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom teljesen...

A legjobb haverom teljesen idegenkedik a notebookok és az érintős telefonok iránt, hogyan térítsem észhez hogy ezekre szüksége lesz?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon nehéz eset 1 év kellet hogy megéríntse az érintős telefonom, de neki nem kell csak a nyomógombos gagyi nokiája. De közben látom a szemében hogy elkapja a birtoklási vágy. És többször kérdeztem már hogy miért nem vesz egyet.. erre azt mondta akkor egész nap azt nyomogatná és különben is volt neki egyszer már és akkor csalódott mert nem ott érzékelt ahol kellett ez még a rezisztív kijelzők

kora volt! nokia 5800, Samsung champ és társai. De mondtam már neki hogy vegyen egy érintőst, azt mondja majd ha a gombos meghal.


Aztán most tanfolyamra akar menni vállalkozás és bérügyintéző-re amire szerintem tutti hogy kell minimális informatikai képzetség de ő na ahhoz végképp nem hajlandó még hozzá érni se



2015. ápr. 9. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémátok! Komolyan mondom.
2015. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy 55-60 éves tanár megtudja tanulni akkor ő miért nem? sose ismertem még hozzá fogható embert tényleg nagyon egyedi ezért a legjobb haverom már 3 éve és szeretnék segíteni neki
2015. ápr. 9. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő dolga nem a tied.
2015. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ragaszkodom a nyomógombos régi nokiámhoz.


Pár napja nyomkodtam egyik rokonom érintős tabletjét és tényleg csak azért nem basztam földhöz mert nem az enyém.


Nagyon egyet értek a haveroddal.

2015. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne szüksége érintőképernyős telefonra?
2015. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kocuska ***** válasza:
igazi tech-guru vagyok, programozok meg mindent, de mégsincs érintőképernyős telóm, laptopom meg egy 7 éves régi laptop. Én nem "téríteném észhez", ez szerintem az ő dolga.
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kedvelem a haverodat:)

Miért kellene mindenkinek ilyen telefonnal rendelkeznie?

Látnád az enyémet:D

2015. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1.Teli van pénzzel a szó szoros értelmében annyi pénze van hogy vehetne egy új Suzuki-t gyerekkora óta kereskedik, de csak 1-2 ruhába jár néha állot szaga is szokott lenni és a szája bűdős ilyenkor mindig mondom neki fürőgyé le, meg mossál fogat, borotválkoz meg! na utána már rendbe teszi magát

2. Tippmixezik pár éve(erre én szoktatam rá, és általában + ba van velem ellentétben)

3. Szoktam neki mesélni hogy van egy jó alkalmazás ami jelezi egy meccs véget, meg van egy másik alkalmazás ami statisztikát mutat mire teszik többen.. és erre azt mondja de jó lenne a nokiámra nekem is ilyen alkalmazás stb.


jó nem mondom azt legyen kocka de ha egy ilyen szakkra akar menni akkor ne idegenkedjen már annyira a gépektől.


még valami szakmája és érettségie is van és nem hajlandó dolgozni menni!

2015. ápr. 11. 13:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Honnan van annyi pénze, ha nem dolgozik?

Az igénytelenség az tényleg gáz.

2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
" gyerekkora óta kereskedik" felvásáról és elad többért
2015. ápr. 11. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!