Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A legjobb...

Mit csináljak? A legjobb barátnőm ellenem fordult. Szóba se áll velem

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban, aki mindig irogatott a legjobb barátnőmnek, hogy hagyjon ott engem. Ezzel a csajjal most tényleg elég jóba lett. Csomó programjuk volt együtt. Pedig tudta hogy én utálom. Nekem persze azt mondta hogy ő is, de tudtam hogy nem igaz. Amikor egyre többet lett másokkal(nem csak a csajjal) engem meghívták valahova és nem őt vittem magammal hanem egy másik barátnőmet. Ezen megsértődödd, most nem is beszélünk. Azota a stílusa is teljesen megváltozott. Én még kibékülnék vele de nem tudok normálisan beszélni a dologról,mert nem hallgat meg se. Mit csináljak

2015. ápr. 11. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Tegyél kérdőjelet a mondataid végére!
2015. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha hasznosat nem m tudsz mondani, légszi ne ide irogass.
2015. ápr. 11. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Legyen csak boldog az új barátnőjével, nekem úgy tűnik, ugyanolyan undorító egy ember mindkettő, megérdemlik egymást.
2015. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem,ha tudta hogy nem kedveled azt a lányt és mégis elment vele,akkor nem barátnő. Barátkozz másokkal tudasd vele hogy neked nincs szükséged rá. Talán észbe kap és rájön hogy mit is veszített.

Ha fontos vagy neki,és csak azért barátkozott azzal a lánnyal higy menőbbnek tűnjön,akkor észbe fog kapni.

Kitartás! ;)

2015. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!