Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság vagy a szerelem a...

Barátság vagy a szerelem a fontosabb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem.
2015. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha sokáig tart akkor a szerelem.
2015. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Barátság... :D De ha lenne egy szép barátnőm ismét nem ezt vallanám. :D
2015. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a mélységétől és a tartósságától függ. Több évtizedes, komoly barátságot pl. nem kéne, hogy tönkretegyen egy múló fellángolás, de ha az életünk párjáról beszélünk, akkor vele fogjuk leélni az életünk elvileg, vele alapítunk családot, vele tervezünk közös jövőt, vele fogunk megöregedni, ha idős korunkban betegek leszünk ő fog ápolni, vagy mi őt, vele döntünk közösen az életünk fontos kérdéseiről, nyilván valamivel előbbre való, mint a barátok.
2015. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
ha az ember elmúlt 25 vagy 30 akkor már egészen biztosan rájön, hogy a szerelem a fontosabb. tinik körében még máshogy van.
2015. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem most a barátság, mert az igaz szerelmet megtaláltam, de igaz barátaim nem nagyon vannak.

37/F

2015. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hasonló, de mégis más kategória kettő. Élethelyzet függvénye, hogy éppen melyikre vágyik az ember.
2015. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Ismered ezt a mondást: "Az az igazi barát/ex, akit ha felhívsz, hogy megöltél egy embert, akkor csak azt kérdezi, hogy vigyen-e ásót."


Gondolkodj! Hány exed van,akit így tenne,ha felhívnád? És hány barátod?

2015. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelműen a barátság. A szerelem elmúlik. Véges. A(z igazi) barátság viszont nem.
2015. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

dehogynem, a barátság is elmúlhat. ugyanúgy kinőhetitek egymást, mint egy szerelmi partnerrel.

az egy különbség, hogy a barát nem kizárólagos, és nem csak 1 lehet belőle. ha csak 1 lehetne, akkor ugyanolyan nehéz lenne egy életen át fenntartani, mint egy szerelmi kapcsolatot.

a baráttal, ha valami baj van köztetek, max nem találkoztok egy pár hétig, hónapig, utána ugyanúgy folytatódik minden.

így könnyű fenntartani egy jól működő kapcsolatot.

ideális esetben a társad a legjobb barátod is egyben.

2015. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!