Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Menthető (k) még ez (ek) a...

Menthető (k) még ez (ek) a barátság (ok)?

Figyelt kérdés

Szóval. Szeptember óta járok középiskolába. Ugye új osztály, új emberek, új barátok. Lett egy baráti társaságom, amiben 7-en vagyunk benne. 3 lány, 4 fiú arányban. Nagyon jól indult minden. Nagyon jó kis barátságnak tűnt ez az egész. Egyik lánnyal nagyon jó barátnők lettünk. Szinte testvéri viszonyba kerültünk. Így voltam egyik fiúval is. Ő is nagyon jó fej volt, meg minden. Volt egy időszak, amikor minden nap beszéltünk. A többiekkel is nagyon jó lett a viszonyom, de velük kettőjükkel kiemelkedően jó.

Nos, addig nem volt semmi probléma, amíg ők ketten nem kezdtek el járni. Három hónapja ismerték egymást, de már is "szerelem" szövődött közöttük. Ezzel nem is volt probléma, amíg nem kezdett el távolodni mindenki-mindenkitől ez miatt. Megromlott a kapcsolatom mindkettejükkel. Már nem olyan, mint amilyen volt.

Kiderítettem, hogy a lány kérte meg a fiút, hogy ne beszéljen velem, mert, hogy ő féltékeny. Utána a fiú ezt teljesítette is. Utána megtudtam, hogy a lány egy másik fiúval csókolózott, de erről csak én tudok. A fiúval a minap beszéltem, hogy megromlott a kapcsolatunk és, hogy mi az oka. Megbeszéltük, és változott is. Kezd újra jó lenni. Viszont ez a lány, akivel annyira jóba voltam, egyre k*csögebb.

Viszont tudok olyat is, amit nem kéne. Például azt, hogy a fiúnak van egy betegsége, és azt csak a csajnak mondta el, de ő elmondta nekem. mellesleg, szerintem ez a kapcsolat annyira érdek. Ha alány szeretné, akkor nem így viselkedne, viszont észrevettem, hogy lehet, hogy tetszem a fiúnak. Ezt abból gondolom, ahogyan beszél velem.

Nos, szerintetek mit kellene tennem? Mondjam el a fiúnak, hogy ez a lány milyen, vagy hallgassak?

Viszont szeretnék a fiúval jóba lenni, mert ő is megmondta, és valóban így van, hogy jókat beszélgettünk régebben, és mondta nekem, hogy szeret, és hiányzom neki. És én is így gondolom.

Viszont ha megmondom, hogy ez a lány, akivel jóba voltam, viszont ma összevesztem vele, biztos, hogy jobban megutál, plusz a fiú is elkönyvelheti, hogy megbízhatatlan vagyok.

Szerintetek mit csináljak?

Megtudom még menteni ezeket a kapcsolatokat?


2015. ápr. 24. 21:28
 1/1 anonim válasza:
mi a lenyeg ???????
2015. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!