Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor megyünk ki külföldre...

Akkor megyünk ki külföldre unokatesóinkhoz amikor legjobb barátnőmnek lesz a szülinapja, ő viszont eléggé nehezen viseli ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval unokatesóinkhoz megyünk ki külföldre,mivel már 2,5 éve kint laknak és azóta nem is láttuk őket.Viszont az időpont pont bele esik legjobb barátnőm szülinapjában, nagy bulit akar csinálni,nyilván nagyon akarja,hogy ott legyek segítsek szervezni stb.Én említettem neki,kb 1 hónapja,hogy nem biztos még az időpont,de lehet a szülinapodon nem leszek itthon.Akkor tökre kiakadt,hogy pont én nem leszek ott milyen szar lesz stb.Nyugtattam akkor,hogy lehet előbb később megyünk,pénztől függ.


Viszont a napokban már biztossá vált,hogy bele esik a szülinapja míg mi kint vagyunk.


Magunkkal vinni nem tudjuk,erre is gondoltam,mert az autóban nincs több hely,plusz húgommal nem jön ki abszolút. Most 1-1,5 hétig nem akarok feszültségben kint lenni.


2015. ápr. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Túléli.Utazás előtt ünnepeljétek meg ketten.
2015. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utazás előtt vizsgáim vannak! Ahogy végeztem megkaptam mindent,utána megyünk ki. Így inkább amikor haza jöttem akkor tudnánk megünnepelni.
2015. ápr. 25. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is megtortent, kb szora pontosan! En anno "engedtem" a hisztinek, tobbszor bocsanatot kertem, ennek ellenere neki allt feljebb,es meg valasztas ele akart allitani, hogy meg volt mar a jegyem is... Azota "joban" vagyunk, de ez mar nem lesz az igazi. Ne is hagyd hisztizni,mondd meg h vagy unnepeltek majd vmikor, vagy az se lesz es puffoghat.
2015. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha választás elé merne állítani,akkor véget is vetek a barátságnak!! Azért nem a legnagyobb tragédia,hogy most én nem vagyok ott.Nyilván többi barátja,barátnői,haverjai előtt fura lesz,mert szórakozásnál mindig ott vagyok vele.De nekem is közbe jöhet 1-2 dolog. Utána megünnepeljük és kész. Haragudni fog,meg besértődik,de szerintem csak akkor amikor a szülinapi bulin van,hogy nem vagyok ott.Aztán megbékél..ha nem így jártam és ő is így járt.
2015. ápr. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!