Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnank haverok lenni?

Hogyan tudnank haverok lenni?

Figyelt kérdés

Jovoheten kezdjuk a szallagavato probakat es hat becsi keringo, a tanar szerint pedig ugye elegge egymasra cuppanva kene tancolni.

a problema rehat az (hosszu hogy miert) nekem is olyan parom lett h alattam jar eyel es nem ismerjuk egymast egyatalan..aranyos gyerek elvileg szegyellos, es hat en is hamar elvorosodok (foleg ha ify a "kepembe maszik") de nem akarom h akarmi legyen csak hogy ne legyen olyan kinos.. :-/



2015. ápr. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, ennyi elég lesz :)
2015. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez a helyesírás. Vagy 3-szor el kellett olvasnom, hogy megértsem.

De igaza van az elsőnek.

2015. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fingj egy hatalmasat az arcába, majd énekelj neki mr buktát, egyértelmű, hogy nem lesz köztetek semmi
2015. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bocs a helyesirasert! :)

hat nem az a baj ha nem lesz koztunk semmi csak nem tudom mirol lehetne beszelgetni..az idojaras eleg ciki lenne! xD

2015. ápr. 26. 13:50
 5/5 anonim válasza:
Harmadiknak igaza van max annyi lenne hogy én nem finganék hanem pofán szarnám, de te tudod:)
2015. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!