Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz az, hogy nincsene...

Mennyire gáz az, hogy nincsenek nagyon igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Egy jó pár éve és vissza gondolva régebben se voltak nagyon igaz barátaim. Ezen csak most kezdtem el gondolkodni, de ez mennyire jelent problémát? A régi ,,barátok" mindig kihasználtak vagy átvertek, mára meg alig van 1-2 barátom de ők se olyan nagyon jó haverok. Sokat beszélünk de meg minden de nem tudom...(Van párom is azt hiszem ő az egyetlen barátom)

2015. ápr. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok sajnos:(

Most egyetemista vagyok és itt is csak átvertek,akikre azt hittem hogy igaz barátaim lehetnek.Sok emberrel jóban vagyok,de azok csak olyan általános beszélgetések amik közöttünk vannak.

Legjobban attól vagyok elkeseredve,ha esetleg esküvőmre kerül majd a sor,kit hívnék meg?Pedig kinézetemmel aztán semmi gond meg úgy gondolom a személyiségemmel sem...20/L



Te hány éves vagy?

2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul, nekem sincs egy igaz baratom se. Vannak persze, de csak olyan haver felesegek. Akinek elmondhatnam a dolgaimat/ vagy komolyabban lehetne beszelgetni, olyan egy sincs.

hat ez van. Nem is talaltam eddig ilyet.

24/f.

2015. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem is jutott már eszembe olyan , hogy ha esküvő lesz kit hívok el? Na meg a szülinappal is ez a helyzet :/

Igen , én is ck olyan állatalános dolgokról beszélgetek velük semmi komoly mint más "barátok vagy barátnők " között :S Egyébként 20L és hát nem is egyetem de OKJ képzés ami 3év...az osztályba sikerült be illeszkedni 1-2 lánnyal tartom is a kapcsolatot napi szinted de velük se olyan nagyon "komoly" a dolog :/

2015. ápr. 26. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Nekem sincs egy barátom sem. Tényleg, még egyetlen egy sem. Nem tudok ismerkedni. Legalább egy barátom még talán lehet az életem során, de barátnőm biztosan nem lesz. Lehet, hogy ez nehezen érthető, mégis mi olyan bonyolult az ismerkedésben? Nekem mégsem megy, ez az egyszerű, alap dolog. Hiányoznak a kapcsolatok, hiányoznak a közös élmények, hiányzik az emberek társasága, de magányosnak születtem. 24/F
2015. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt hittem csak én vagyok így :(
2015. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HAT nekem is 1-2baratnőmmel tartom a kapcsolatot de mar egyikben sem tudok megbízni .Az egyik folyton becsapott .Vagy akkor hivnak ha baj van .
2015. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!