Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez miért van? (Többi lent)

Lovas17 kérdése:

Ez miért van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szval osztálytársnőm pasijai közül (15-16 évesek) eddig az összes vagy átszállt rám vagy megpróbált velem kikezdeni...és ez olyan kellemetlen,hogy pont én... lerázom öket de magamat érzem ribinek.. Szerintetek ez miért van? Mit tudnék tenni? Jogosan érzem magam ribinek? Vàlaszokat köszi !!

2015. ápr. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lerázod őket,akkor semmi okod magadat vádolni.
2015. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársnőd mit szól mindehhez?
2015. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak, akik úgy viselkednek, öntudatlanul, hogy a férfiak úgy érzik, szabad a pálya.

szerintem ennek tulajdonképpen örülnöd kellene.

a jövőben nem lesz gond a párkereséssel, ami egy óriási segítség, fogsz tudni válogatni, nagyon nagy előny az ilyesmi.

2015. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne érezd magad ribinek, egyszerűen csak szép vagy, és vonzod őket. Ezzel semmi baj nincs, inkább örülnöd kellene neki, hogy ennyi srácnak tetszel
2015. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan izé...mert most egyik pasi olyan akit megkedveltem de tipikusan az a fajta akinek egyszerre van 3 nője...bár mikor nagyon besértődött (rám a srácc) akkor is megbocsájtott és olyan rossz,hogy tudom róla de én mégis kedvelem :/ Szerintetek mit csináljak? (am ő is jár az osztálytársammal)
2015. ápr. 28. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!