Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek bele egy...

Ti mit tennétek bele egy "érettségi túlélőcsomagba"?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz a barátom ballagása, és közösen kitaláltuk a barátokkal, hogy adunk neki egy ilyen csomagot többek között. Nem átlagos dolgokra gondolunk (pl. kávé, jegyzetfüzet, párna, stb...amire egy érettségizőnek szüksége lehet normális esetben), hanem vicces, egyedi ötletekre, hogy nevessünk egy jót! :) Kíváncsi lennék miféle elvetemült ötletek születnek ezzel kapcsolatban. Köszönöm a segítséget előre is!:))(Komolytalan és bunkó kommentelők kíméljenek!)

2015. ápr. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nagy hirtelenjében egy olyan sapka jutott az eszembe, aminek a belső felében egy McDonalds logo van "McBuktam" felirattal, a a külső felén viszont valami jópofa mém, vagy a barátok által kedvelt figura vigyorok, hogy "átmentem!", vagy "érett vagyok" stb. :)
2015. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Persze a sapit ki-be lehet fordítani :))
2015. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
óvszer : D
2015. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nasi, tollak, vonalzó
2015. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha köcsi akarnék lenni, megvenném Azt a könyvet és/vagy Azt az albumot, amire fáj a foga, így nem tudna készülni rendesen, mert Ott van, Ott van, Ott van az a kincs a túlélőcsomagban és Muszáj meghallgatnia/elolvasnia. :D
2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!