Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit kellene csinálnom...

Cartoonguru kérdése:

Mégis mit kellene csinálnom ha van egy barátom, de köztünk van 12 év?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és lenne egy 28 éves barátom, de anyám szerint ez furcsa, és azt mondta, hogy tartsam távol magam tőle, pedig nagyon rendes és semmi rossz szándék nincs benne. Apámnak el se mertem mondani, főleg mert anyám is ezt javasolta. Nem akarok ellenkezni, mert nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk, de vele is szeretnék lenni. Korombeliekkel pedig nem szeretnék találkozni mert (tisztelet a kivételnek) éretlenek, és csak rossz kapcsolat lenne a tapasztalataim szerint. Mit kellene csinálnom hogy vele lehessek? Volt már valaki hasonló cipőben?
2015. ápr. 28. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól behülyítette a kiscsajt...:D
2015. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Az a 28 éves, aki 16 éves gyerekekkel "barátkozik" rendkívül éretlen, igaza van anyukádnak. Én is ennyi idő vagyok, nekem ilyen "férfi" nem kellene, mert az én szememben az ilyen csak kisfiú, hidd el a korosztályában az átlag nem foglalkozna vele, de egy tininél még könnyebben sikere van. Szerintem is kerüld.
2015. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" de anyám szerint ez furcsa"


igaza van.

2015. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Mar ne haragudj, de aki 28 evesen 16 eves kislanyokkal jon ossze az minden, csak nem normalis. Ha en 28 evesen osszejovok egy ilyen lannyal komoly szandekkal a haverok a mai napig rajtam rohognenek.

36F

2015. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem értem miért. A mostani fiatal srácok tényleg gyerekesek. Ha csak hátsó szándéka lenne már rég feladta volna.
2015. ápr. 28. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit nem ertesz? Ennyi idosen rengeteg az a 12 ev, de ha idosebb lennel is az. Es van aki nem adja fel amig lat 1 kicsi lehetoseget hogy 28 evesen beakasszon egy kislanynak. De ha teged ez tesz boldogga akkor jo uton jarsz, anyad buszke lehet rad.
2015. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
Most sok a 12 év, később azonban egyáltalán nem. Ha 18 évesleszel, akkor már nem szólhatnak bele, addig kell valamilyen megoldást találnotok.
2015. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

"De nem értem miért."


azert mert egy pszichesen egeszseges, normalis 28 eves ferfi nem akar egy 16 eves kislannyal kezdeni.

2015. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerek 44-18 éves, illetve 50-17 (WTF?!) párosítást is, ezekhez képest ez semmi.
2015. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50-17?? A rohadt màkos....
2015. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!