Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit kellene csinálnom...

Cartoonguru kérdése:

Mégis mit kellene csinálnom ha van egy barátom, de köztünk van 12 év?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és lenne egy 28 éves barátom, de anyám szerint ez furcsa, és azt mondta, hogy tartsam távol magam tőle, pedig nagyon rendes és semmi rossz szándék nincs benne. Apámnak el se mertem mondani, főleg mert anyám is ezt javasolta. Nem akarok ellenkezni, mert nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk, de vele is szeretnék lenni. Korombeliekkel pedig nem szeretnék találkozni mert (tisztelet a kivételnek) éretlenek, és csak rossz kapcsolat lenne a tapasztalataim szerint. Mit kellene csinálnom hogy vele lehessek? Volt már valaki hasonló cipőben?
2015. ápr. 28. 17:27
1 2
 11/11 Kései Sirató ***** válasza:
Az 50-17 verzió inkább csak érdekből van sztem, nem hinném, hogy szerelem. Pénzes pasi - fiatal nő. Ennyi.
2015. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!