Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmért régebben...

Legjobb barátnőmért régebben rajongtam, felnéztem rá, most meg inkább idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem és még utána is,kb 1,5 évig szinte rajongtam érte,volt bennem egyfajta megfelelési vágy.Mindig azt csináltam szinte amit mondott.Persze azért nem mindig,mert mikor megkért szívesen tettem meg bármit.Mindenhová mentem vele.

Viszont kb fél éve már,hogy ez a rajongás,megfelelési vágy elmúlt és inkább idegesít ha vele kell találkoznom,nem szívesen ugrok le neki cigiért ha megkér. Nem várom már annyira a találkozókat mint régen. Elvagyunk többé kevésbé mint régen,de már vmi nem stimmel.Szerintem már ő sem úgy viszonyul hozzám,meg én sem hozzá.


Viszont próbáltam előhozni a régi viselkedésemet,hátha vissza tér minden régibe,de csak feszültebb lettem.


Félek neki ezt megmondani,mert azért szeretem,meg ragaszkodok hozzá vmilyen szinten,csak szerintem ez már nem barátság amit érzek iránta,hanem vmilyen semleges kapcsolat. Lehet közre játszik,hogy az utobbi időben nem sok időt voltunk együtt,meg mindig problémák voltak nála is nálam is. Nyáron terveztük,hogy közösen megyünk nyaralni,meg haverokkal stb..hátha a közös programok segítenek.Ha a nyár után is ugyan így érzek,akkor szerintem elmondom neki :(


2015. ápr. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne mondd ezt el neki, nem tudom, valahogy szerintem csak rosszul sülhet el, ha ilyet mondasz.


Utolsó bekezdésed végén, mit írtál az jó ötlet lehet, a közös programok minden barátságot felfrissítenek. Ne csak üljetek otthon, hanem csináljatok valami érdekeset.


Szerintem minden barátságot meg kell becsülni, szóval ha még olyan semleges kapcsolat is, ebben az esetben detto próbálkozni kell, hogy újra az legyen, nem pedig véget vetni.

2015. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj sokszor nem ugy viselkedek vele hogy jó legyen hanem kicsit lekezelően, bunkón bár azért ő sem ártatlan ilyen téren! Tegnap is veszekedtünk, erre ma úgy hív mintha semmi se történt volna. Én meg nagyon haragszok rá. Azért nem osztottam ki, mert a párja vele volt. Tudja meg amúgy is, párja előtt nem csinálok fesztivált.
2015. ápr. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!