Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm összejött azzal a fiúval aki nekem tetszik.

Figyelt kérdés

A fiú 2 évvel idősebb mint mi. Azt már elmondtam neki hogy féltékeny vagyok.

Tegnap nagyon feltudott bosszantani és veszekedtünk is, azon hogy elküldte azokat az üzeneteket hogy mit beszéltek. Volt egy olyan üzenet hogy:

"Remélem nyáron sokat leszel Bekánál" ( Rebekának hívnak és vagy 2 háznyira lakik tőlünk) Utánna még csak tett rá a barátnőm egy lapáttal azzal hogy azt mondta "Én is féltékeny vagyok mert te közel laksz hozzá" Hát ekkor bennem ekkor ott omlott össze a világ a nyomás alatt.

Nem beszélve arról hogy volt 3-nak egy kellemetlen nyarunk amikor ugyan ez volt a felállás csak már nem bírtam és vagdostam magam.

Fáj eggyütt látni őket de nem akarok mindent tönkre tenni. Mit csináljak?


2015. máj. 2. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Menj ki a levegőre. Találj magadnak valami elfoglaltságot és értékeld át az életed. Vagy öld meg az egyiket.
2015. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ne vagdosd magad először is !

másodszor pedig ezt túl kell élni, el kell fogadnod, hogy nem téged szeret a fiú és KÉSZ !

majd jön más az életedbe és vele leszel boldog


írhatnak itt az emberek ( és fognak is szerintem )

mindenféle vigasztaló szavakat, de fölöslegesen

ha nem téged szeret ez a fiú akkor nem téged szeret..ez van


DE ! nyugi jön majd más, csak egy ideig lesz rossz..de utána elfelejted az egészet, ne hagyd hogy egyetlen fiúka tönkretegye az életed csak azért mert nem téged szeret

van 4234234234234 millió másik, nézz körül , biztos tetszik neked is más is

2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat két ember döntése. Ha a fiú nem melletted döntött, ők viszont egymás mellett döntöttek, nincs igazán választásod.

Ha nehéz érzelmileg, távolodj el tőlük. Barátnőd is meg fogja érteni, és legalább a féltékenység is csitul.

2015. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.kommentelő. Köszi a válaszodat bár az utolsó mondat elég furcsára sikeredett.

2. Köszi neked is a normális választ, de nehéz kicsit túl lenni azon ami történt a táborban..

Mikor megtudta a fiú hogy vagdosom magam bejött a szobába bezárta az ajtót és ááá de hogy még véletlenül se mondaná azt hogy sorry belőlem meg belőled nem lessz semmi hanem valami univerzumról meg a szívéről pakolt hogy nem mi nem és Nem és NEEEM. Aztán én korházba kerültem mert az utánna való éjszakát végig hánytam. :/

2015. máj. 2. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:

3. kommentelő:

Már volt rá példa hogy a barátnőm és az a bizonyos fiú utálták egymást aztán meg love love love...

Plusz még volt az unokatestvéremmel kőkemény 2 hetet még "utálatban" voltak a fiúval.

2015. máj. 2. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, persze ilyen van hogy néha összevesznek

de szerintem is inkább távolodj el tőlük és hagyd őket

mert az csak rosszabb ha látod is, hogy enyelegnek meg stb

rájuk kell hagyni, a fiú hozzáállása hozzád amúgy se szimpatikus ..hagyd őt is fenébe ( legalábbis szerintem )

2015. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben:) a legtöbb normàlis választ próbálom megfogadni.
2015. máj. 2. 20:56
 8/8 anonim válasza:
szerintem nem ér ennyit az egész srác! a baratnodnek meg ozinten mindd meg mit erzel ha szeret teged szakit a fiuval.
2017. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!