Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom folyton átjár kockulni?

Haverom folyton átjár kockulni?

Figyelt kérdés
Haverom folyton átjár kockulni, és addig én semmit se tudok kezdeni magammal, tanulni vagy zenét hallgatni se tudok mellette, mert ordibál a játékkal(?). És ami még zavaróbb, hogy ütögeti a tényleg elég drága billentyűzetem/egerem, és leszidás után kis idő múlva újrakezdi. Ha meg én játszok, akkor okoskodik meg magyaráz. Megbántani nem akarom, de egyszer feldühít, akkor kizavarom a házból.

2015. máj. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viselkedik mondd meg neki, hogy nincs maradása. Vagy csak ne engedd be a házba.
2015. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig közölnöd kell vele hogy nem játszhat ott tovább.
2015. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Finoman is ellehet küldeni valakit,csak ismerned kell a gyengéit!;) Állítom nem menne oda zavarni többet.Szakítsd meg vele a kapcsolatot,csak kihasznál,ez nem barát.
2015. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy elküldöd.

Vagy megpróbálod megnevelni ami x éven át nem sikerült az anyjának, és rád még kevésbé hallgatna.

2015. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bármelyik haverom ezt csinálná, azt gondolnám, hogy csak kihasznál, és a cuccaim kellenek neki.

Ívesen repülne a lakásból.


14/L

2015. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom milyen ha kihasználnak, és sajnos én is ezt érzem benne. De egyébként barát, mert ha mondjuk rossz a gépem, akkor is átjön, de akkor nem rongál semmit és tök jól elhülyéskedünk.
2015. máj. 9. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy nincs gép, ha ketten vagytok, csináljatok valami mást. Lehet, hogy függő.
2015. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!