Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felemészt a legjobb barátom...

Felemészt a legjobb barátom elvesztése és a mostanra 1 éves általános iskolai ballagásunk. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Ez a barátság általános iskolában kezdődött, furcsa de mi sose voltunk jóban még alsó osztályban, később valahogy annyira összekeveredtünk hogy életembe nem kívánhattam volna ennél jobbat. Jött a ballagás, egyfolytában csak sírtunk és öleltük egymást. Úgy érzem hogy az az igazi barátság ami volt az ott is maradt a volt iskolánkban. 6 éves barátság és most lesz 1 éve hogy elballagtunk és konkrétan el is vesztettem. Kerestem magamban a hibát mi az amit ennyire elrontottam, de csak egy dologra gondoltam mikor 8. év vége fele súlyos depresszióval küzdöttem és megpróbáltam öngyilkos lenni. Valahogy azután úgy éreztem hogy háttérbe lettem helyezve de ez egy idő után amennyire lehetett helyrejött. Minden este sírok, napközben előfordul hogy sírógörcsök jönnek rám de képes egy egész napra padlóra dobni. Igazából nem tudom elfogadni hogy ott kellett hagynom az összes barátom, imádtam az osztályom olyan volt mint egy nagy család a mostani meg hát had ne mondjam.. :/ Nagyon egyedül érzem magam, szörnyen felemészt ha eszembe jut egy emlék régebbről. Az osztályomból csak én mentem gimnáziumba senki más, mindenki párba ment más iskolákba, olyan hülyének érzem magam. Borzalmas 3 év lesz úgy érzem.. mit csináljak hogy elviselhetőbb legyen ? (Bocsánat hogy hosszú lett, a válaszokat előre is köszönöm.)
2015. máj. 9. 20:22
 1/3 papagenou ***** válasza:
de mi történt? más iskolába mentetek és kész? ez még nem akadály. te próbáltad tartani a kapcsolatot? és ő?
2015. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akadály ? Nem valami kellemes mindennap úgy bemenni hogy az osztályom kb 90% egy helyről jött és mindenki elvan azzal akivel jött és nem nyitnak senki felé. Rossz hogy egyedül csak én jöttem ebbe az iskolába és nekem nincs senkim, a többiek a volt osztálytársaim boldogak mert ők nagyjából fele-fele arányba ugyan abba az iskolába ment és osztálytársak is maradtak. Próbálom vele tartani a kapcsolatot de úgy érzem felesleges, hagynom kellene és elfogadnom hogy menni akar.
2015. máj. 9. 20:41
 3/3 papagenou ***** válasza:
ha ő nem akarja veled tartani a kapcsolatot, akkor nem érdemes vele foglalkozni, nem volt igazi barát. fiatal vagy még, lesz barátod, t9bb is, ne aggódj. az új osztályba pedig könnyebben betudsz majd illeszkedni, ha túllépsz rajta. hacsak nem abszolút se**fej mindenki de azt azért kétlem. ne idegeskedj, csak légy te is nyitott. :)
2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!