Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy baratnöm aki csak...

Van egy baratnöm aki csak akkor keres ha nincs pasija . Ha meg van szinte alig talalkozunk. Most nincs és akkar talalkozni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 22:49
 1/9 anonim válasza:

*akar

én nem találkoznék vele és elküldném a francba, de ez csak az én véleményem :) 16/l

2015. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak félek hogy bekavar valamivel majd .Korabban is volt hogy bekavart mert elhanyagoltam az akkori pasim miatt.
2015. máj. 10. 00:29
 3/9 A kérdező kommentje:
aztan meg keresett hogy mi van velem stb miutan szakitottam a pasimmal.
2015. máj. 10. 00:33
 4/9 anonim válasza:
Nagyon nem szeretem az ilyet... ha jó kijöttök persze találkozhattok, de ez nem igazi barátság...
2015. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem barátnő. Párkapcsolat mellett is illik időt szakítani a barátainkra!


Ha heti 1 napot és 3 órát,akkor annyit! A lényeg,hogy ne legyen kifogás,hogy most ő párkapcsolatban él. Aki akar vmit arra tud időt szakítani.


Én elbeszélgetnék vele a helyedben,hogy ez nem állapot. Meg mondanám neki,hogy ha lesz barátod és hanyagolni fogsz komoly szinten akkor véget vetsz a barátságnak,mert mindenki arra szakít időt amire akar. Ha most pénteken X-el 3 órával később találkozik nem fog össze dőlni a világ.



Húgom is amióta barátja van a barátnőit elhanyagolta mindig a barátjával van. Én hívom menjünk shoppingolni ketten,mert rég voltunk. Jajjj de X-el kell lennem stb. És még én vagyok a köcsög,hogy azt mondom,hogy amire akar az ember szakít időt! Minden nap együtt vannak,a srác nálunk alszik minden nap!! Szóval nem értem pár óra ide vagy oda mit befolyásol...

2015. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor is csak akkor hivott ha mar összeveszett a pasijaval ha kibékült vele akk nem nagyon .
2015. máj. 11. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak tartok attol hogy ha elmegyek vele párszor és utana bepasizik és ott hagy .
2015. máj. 11. 19:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszer volt mar olyan hogy megbeszéltünk egy csajos bulit beszélgettünk meg panaszkodott a pasijarol utana meg lelépett vele.
2015. máj. 11. 19:51
 9/9 anonim válasza:

Az én ex barátnőm is ezt csinálta :D

Amikor neki volt palija ő lesz*rt...ha én találtam valakit akkor mindenáron le akart beszélni róla olyan hülyeségekkel például hogy: "ne járj vele, milyen szája van már, meg hogy áll az orra" :D aztán ha nem hallgattam rá akkor eltűnt és 3 hónap múlva hívogatott hogy velem mi van el vagyok tűnve...mi van pasimmal, meg hogy biztos csak azért járok vele mert gazdag :S meg ilyenek ...meg csak a negatívumot akarta hallani...arra nem volt kíváncsi h mi a jó benne, meséljek már olyat ami nem tetszik benne...aztán meg gúnyolódott amikor elmondtam meg beszólt stb....azóta már nem barátkozom vele...mert ez nem barátnő :S

2015. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!