Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy ideje megromlott a kapcsolatunk. Mostanába szebb vagyok (talán azért mert új arckrémet használok) és kicsit divatosan is öltözködöm (nem ribisen). Észrevettem hogy már a férfiak is megnéznek, de ennek ellenére nem szálltam el magamtól, maradtam annak a csendes, visszahúzódó lánynak aki voltam. Ő viszont ahányszor meglátja hogy pl új pólót kaptam (ami nem is olyan sokszor van), akkor mindig egy ideig flegma, bunkó és távolságtartó velem. Ő mindig hangoztatja hogy ő nem akar divatosan öltözködni, mert szerinte azok szánalmasak, mégis irigy rám ha jobban nézek ki mint ő. Pedig nekem se fontos a divat, nem vagyok nagyképű, nem vagyok plázacica aki dolgozni se szeret (otthon sokszor segítek a kerti munkákba), mindenkivel udvarias és kedves vagyok. Egyszerűen csak jól érzem magam a bőrömben. De már a rövidnadrágért is bunkó volt velem hogy azt vettem fel (35 fokos hőségbe ne várja el hogy csak miatta ne vegyek fel rövidnadrágot, ráadásul buszon még melegebb van).Már nagyon kezd elegem lenni belőle, idáig tűrtem. Elegem van hogy mindig irigykedik. Ő állandóan pasikról áradozik, de ha én felmerek hozni egy fiút témának, egyből távolságtartó és egyből ribinek néz. Szerintetek mit kezdjek egy ilyen barátnővel? Vagy bennem van a hiba? Pedig maradtam személyiségre ugyanolyan mint régen. 17/l
2014. jún. 12. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem igazán nevezném az ilyet barátnőnek.

Mindenesetre üljetek le és beszéld meg vele, hogy akkor most miért is viselkedik így.

2014. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!