Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 éves lányként hogyan lehet...

18 éves lányként hogyan lehet új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos a legjobb barátnőmmel még régen elszakadtunk egymástól, és azóta nem volt igazi barátnőm. Folyamatosan azt éreztem, hogy mintha valami verseny lenne köztünk, és nem segítettek szívből, sőt, szerintem néha örültek, ha valami kudarcom volt. Ezek után én sem adtam bele mindent, és bár még "barátnők" vagyunk, érzem, hogy ez így nem jó. Viszont egyedül meg nagyon unalmas, szeretnék új embereket megismerni, de nem tudom, hol. Már mindenhol összeszokott baráti társaságok vannak.

Hol kellene próbálkoznom?


2015. máj. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
akár itt az interneten is lehet ismerkedni, nem muszáj fizikailag :)
2015. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább személyesen szeretném :)
2015. máj. 10. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, ebben a korban már tényleg megvannak a baráti társaságok. Menj el önkénteskedni, dolgozni, hobbidnak megfelelő csoportokba, és ott talán sikerrel jársz.
2015. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hármas válaszolónál a pont. Ha személyesen akarsz ismerkedni akkor egyedül kell(ene) kimozdulnod. Keress hobbi amit társaságban lehet csinálni, szinte bárhol vannak lehetőségek facebookon tuti találsz csoportot ezzel kapcsolatban ahol már könnyebb dolgod lesz. Elmehetsz sportolni is, ott ha bekerülsz egy csapatba egy jó társaságba akkor simán jöhetnek az új barátok, és ha velük elkezdesz eljárni mindenfelé akkor még több barátra tehetsz szert és simán találhatsz akár egy jó barátot is. De jó az önkénteskedés is, ott is simán lehet ismerkedni, ha elmész dolgozni biztos jó barátja leszel valamelyik munkatársadnak. Én például így tettem szert nagy barátságokra amikor ugye a gyerekkori barátaimmal sorban elszakadtunk és megszűnt a kapcsolatunk is.


Elkezdeni nehéz ezt, de ebben a korban kb teljesen normális az hogy a régi barátaid eltávolodnak tőled ugye az élet sokakat elsodor különböző helyekre az országban. Én barátaim zöme mint elmentek innen sokan fővárosba kötöttek ki ugye az egyetem meg a munkahely miatt és ott ragadtak. Vannak akik külföldre kerültek és ott maradtak. Van olyan barátom aki igaz maradt itt a városba de új társaságra talált és velük lóg már 3 éve.

Én is amikor nem volt se munkám se olyan oktatás ahová tudtam volna menni addig nekem sem voltak barátaim. A suli ahova jártam szakmát tanulni ott is a nulláról kezdtem a haverkodást és elég jó társaságba keveredtem bele, de őket is már az élet szétdobálta mindenfelé. Sokan a párjukkal töltik az életüket és a munkájukkal. Sokan külföldre vagy más nagyobb városba keveredtek. A jelenlegi munkahelyemen igaz idősebb korosztállyal de velük vagyok most nagy barátságba. Az élet így hozta, de nem bánom mert nagyon jól elvagyok. Ahogyan az egyik munkatársnőm is 30 éves korától egy barátja sem volt egyedül a gyerekére és a férjére számíthatott. Aztán ő is eljött dolgozni ide igaz régebben került oda, de neki is kialakult ott a baráti köre, összebarátkozott pár emberrel és újra aktív életet él, eljár bulizni velük, sok közös programjuk van.

2015. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!