Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek. Nem vagyok otaku...

Mit tegyek. Nem vagyok otaku de nagyon szeretem az animéket. De sajnos az összes barátom és a családom utálja és nem mesélhetek erről senkinek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is mesélni erről? Én is nézek animéket, meg átlagos filmeket is, mégsem mesélem senkinek. Talán kéne?
2015. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért nem keresel animés barátokat?
2015. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak egy együttessel. Keress a neten rajongói oldalakat, csoportokat. Az internetes barátok is jobbak a semminél. :)
2015. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Tapasztalatból írok: nődd ki hamar, mert azon kapod magad hogy nincs életed!
2015. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Firedoom ***** válasza:
100%
Tapasztalatból irok: Animes vagyok, de megis ugyan olyan életem van mint bárki másnak.
2015. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se értem, mért kell róla mesélni? Haveri körben is volt ilyen, a végére mindenki menekült mikor belekezdett az animés dolgaiba. Nézze, az nem zavart senkit, de akit nem érdekel annak felesleges mondani róla bármit.
2015. máj. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 walkingdeadanna válasza:
100%
Keress weboldalakat, csoportokat. És nem kell világgá kürtölni h nézed őket. Ha vannak barátaid, nem kell állandóan róluk beszélned nekik, elég hogy ha tudják. A szüleid pedig fogadjanak el amilyen vagy :)
2015. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A személyes véleményem, hogy a kiváló beszélgetőpartnereket nem az otaku-fórumokon nem nagy valószínűséggel fogsz találni.

Más: Velem nyugodtan beszélgethetsz, írj privátban.

2015. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy egy anime-t szeretőnek miért ne lehetne élete mellette.A férjem és én is szeretjük az animéket,bár most nem igazán tudunk animézni,mert vagy egy 3 hónapos lányunk.De amíg nem volt meg,mi is sokat néztünk,meg mentünk animés rendezvényekre.Ennyi erővel aki film sorozatokat néz,azoknak sincs élete?Kérdező:Annak idején én is így jártam mint te,az ismeretségi körömben alig egy-két ember volt aki szerette az animéket,a többiek infantilisnek tituláltak miatta,így nem is beszéltem róla.Beléptem egy animés klubba,ahol hasonló gondolkodás módu fiatalokkal ismerkedtem meg,és nem csak az animékről tudtunk beszélgetni velük.A férjemet is itt ismertem meg.Ha esetleg megírod,akár privátban,akár itt hogy hol laksz,lehet tudok segíteni egy ilyen klubbot keresni.
2015. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!