Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a 3 barátomból...

Mokusmazsola kérdése:

Mit tegyek ha a 3 barátomból 2 kiközösít?

Figyelt kérdés
Minden nap skype-oltunk, egy nap felmegyek, hívom őket, nem veszik fel, és elfoglaltba teszik magukat és ez megy már kb. 2 hete pont éppen a közben miközben beteg voltam. Ha valaki tud valamit segítsen

2015. máj. 14. 17:33
1 2
 1/11 petizacc ***** válasza:
vanbaj
2015. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőlük, hogy mi bajuk van veled. Lehet, hogy valaki kavart a hátad mögött. De gyaníthatóan 3 barátodból 2 már nem barát. És én nem is kuncsorognék a kegyeikért.
2015. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Élőben mi a helyzet? Ne a skype jelentse már a baráti kapcsolatot...
2015. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha meg kérdezem hogy mi a bajuk nem válaszolnak, ha pedig a való életben kérdezem azt mondják semmi közöd hozzá
2015. máj. 15. 06:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezeket te barátnak nevezed?
2015. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejtősök. Ennyi volt. Biztos nem tettél semmit, amivel magadra haragíthattad őket? Ha a harnadik gyerek, aki szóbaáll veled, ismeri őket, kérdezd meg tőle, hátha tud valamit.
2015. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 3-dik gyerek megkérdezte, azt mondta: nem válaszoltak neki. Ma megkérdeztem mi a bajuk velem válasz: MINDEN. Normálisak ezek? legalább elmondaná, és javítanék a hibámon. De fél tőlem, pedig ő az erősebb! Nem értem...
2015. máj. 16. 16:52
 8/11 A kérdező kommentje:
2-vel már kb 2 éve skype-olunk (az egyik az aki még játszik velem)A másik (az egyik "kiközösítő")az osztály társam amikor ott vagyok megkérdezem mi a baja velem azt mondja: semmi. A gép előtt: HAGYÁL BÉKÉN! A 3. gyerek az kb. 10 hónapja csapódott hozzánk. Ő velem nem volt annyira rokonszenves, mint a másikkal. Aztán gondolom azon a 4 napon össze beszéltek, hogy ideje lenne engem kib.szni a rosszillatú popsiba.
2015. máj. 16. 16:58
 9/11 A kérdező kommentje:
*azon a 4 napon amikor nem voltam, mert annyira beteg voltam
2015. máj. 16. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már lépjén túl rajtuk, ezek nem érdemlik meg, hogy izgasd magad miattuk. Majd lesznek új barátaid.
2015. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!