Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan verjem át a volt...

Hogyan verjem át a volt legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőmnek hogy kit szeretek s mondtam neki hogy ne mondja el senkinek ő megígérte s másnap már az egész suli azt beszélte utána be vallotta hogy ő mondta el. Nagyon megutáltuk egymást. Hogy verjem át? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 14. 23:52
 1/6 anonim válasza:
Nagy bevallás lehetett, ha csak ő tudott róla. Mondd neki, hogy nem is azt a srácot szereted, azzal átverheted.
2015. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pukipárna a székére
2015. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Intézd el, hogy valami valótlant tudjon meg rólad, azt kezdje el terjeszteni, és akkor majd mindenki megbízhatatlannak fogja tartani, ha kiderül,hogy nem igaz. De vigyázz, ne te mondd neki, mert akkor te leszel nevetséges.
2015. máj. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. máj. 15. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez elég durva, hogy a legjobb barátnőd, a lelkére kötöd, hogy ne mondja el a titkod senkinek, és szétkürtöli. Milyen idősek vagytok? Szerintem ne verd át csak úgy semmivel, inkább keress magadnak másik barátokat, találd fel magad, és én a helyedben nem is törődnék vele. Mármint nem is beszélnék vele, de nem is sértegetném. Csak köszönnék neki és elmennék mellette, csinálnám a dolgomat. Hidd el, az nagyon rosszul tud esni, hogy van valaki, akit épp gyűlöl, és amaz meg boldogan tengeti a napjait, minden reggel rá mosolyog, de azon kívül keresztülnéz rajta, mintha nem is létezne. Egyszóval túllép rajta, azt látja, hogy nem hiányzik neki, hogy nincs rá szüksége a barátnőnek, de ő még mindig ott tart, hogy elárulta a legjobb barátnőjét, aki nem foglalkozik többé vele. Annyival jobb érzés egyszerűen kedvesnek és boldognak lenni, a feltűnő ellenségeskedés helyett, és nézni, ahogy a másik pislog, és nem érti, hogy hova tűnt az életéből a legjobb barátja.
2015. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk és köszi a választ nagyon hasznos volt :)
2015. máj. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!