Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van okom megsértőd...

Szerintetek van okom megsértődni a barátnőmre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 3 éve van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk, de csak 2 éve a legeslegjobb barátnőm.Előttem neki volt egy nagyon jó barátnője,kivel nagyon összeveszett és nem is tartják a kapcsolatot.Ő azt mondja, hogy most én vagyok a legjobb barátnője, de néha nem vagyok ebben biztos.

Pénteken az iskolában kellet írni egy fogalmazást,amiben egy régi barátságot kellett felidézni, ő ezzel a lánnyal való barátságát elevenítette fel.Egészen nem volt baj, de a vége fele valami nagyon nem tetszett, hiszen ezt írta "Soha nem felejtem el azokat a boldog perceket,melyekhez foghatóat soha senki nem okozott, nem okoz és nem is fog okozni nekem,csak ő egyedül!" Meg is kérdeztem tőle,hogy ez mit jelentsen hiszen azt mondta, hogy én is ugyanolyan jó barátnője vagyok, mint amilyen a másik lány volt.Szépen kimagyarázta magát(azt mondta,hogy ahhoz foghatóat senki,de jobbat igen), de bennem még mindig vannak kétségek.Szerintetek van valós alapja a nyugtalanságomnak?



2015. máj. 27. 15:48
 1/10 vfrtom ***** válasza:
Igen , ez azt jelenti , hogy hülye vagy. Ez nem verseny.
2015. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te már bocsánat! -_- Nem is azt várom el tőle,hogy én legyek az egyetlen barátnője,csak hogy ez mit jelent! :'D NORMÁLIS emberek válaszát kérem.Köszönöm
2015. máj. 27. 16:01
 3/10 vfrtom ***** válasza:
Ha ilyenen besértödsz vele kapcsolatban akkor tényleg veled van baj.
2015. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtem csak szépen megkérdeztem,hogy miért írta azt,hogy neki jobb barátnője soha nem lesz. Nem akarok vele összeveszni csak szeretném MEGBESZÉLNI vele a dolgot, mert már számtalanszor történt ilyen eset és szüneteken is csak róla beszél.Én segíteni akarok neki, hogy elfelejtse a múltat, de ehhez ő is kell.Amúgy szerintem ti sem szeretnétek,ha a legjobb barátnőtök egyfolytában a régi legjobb barátnőjéről mesélne! :P
2015. máj. 27. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni, hogy általános iskolába jártok. Neked is voltak és lesznek is barátnőid, nem kell ezt túlreagálni. Bár ilyen korban én is meg voltam sértődve, ha a másikkal ment biciklizni. :DDDDDDDD
2015. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de ha nekem lett volna egy igaz barátnőm, akivel végül nagyon csúnyán összeveszek, akkor nekem is nagyon hiányozna, hogy már nem vagyunk barátnők és végtelenül elszomorítana, hogy elfordultunk egymástól.

Egy régi NAGYON jó barátságot nem helyettesít egy új, akkor sem, ha most te vagy a legjobb barátnője. Attól még a múltbeli csodás emlékek ott maradnak és azok hiányoznak. Ha addigi élete legjobb barátnőjét (akit talán testvéreként szeretett) veszítette el, azt NAGYON sok idő feldolgozni.

Szóval ha megsértődsz egy ilyenen, akkor szimplán gyerekes vagy, egy embert nem lehet kisajátítani és azt sem lehet megmondani neki, hogy mit érezzen.

2015. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Crudius ***** válasza:

Az emberek sajnos sokszor mondanak olyan dolgot hirtelen, ami másokat megbánthat, pedig nem ez volt a szándékuk.

Nem hiszem, hogy komolyan gondolta, hogy soha senki nem fog vele jobbat tenni. Nincs is élettapasztalata, ezért ez csak üres beszéd, nem kell komolyan venni.

Nem szabad sok mindent szóo szerint érteni, amit egy fiatal meggondolatlanul hirtelen mond ki.

És emiatt ne őröld magad.

2015. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenki tanácsát megfogadom és nem célom a "kisajátítás"
2015. máj. 27. 16:37
 9/10 anonim válasza:
Akkor ne durcizz be rá..
2015. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uram, irgalmazz... hát nem irigylem a jövendőbeli partnereidet, lesz ott hiszti bőven. Nincs okod megsértődni, ha valaki jobban szerette a régi "legjobb" barátnőjét, mint téged most. Eleve hogy jut eszedbe, hogy a lány ÉRZÉSEI miatt besértődj és felelősségre vond őt? Így el fogsz riasztani magadtól mindenkit.
2015. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!