Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az esetben? többi lent

Figyelt kérdés

Ha egy éjszaka barátotokat testi sértés éri egy szóváltás után és az elkövetőknél fegyver is volt és ti láttátok az elkövetőknél a fegyvert,de később attól félve,hogy belekeverednétek a bírósági ügybe inkább letagadnátok?

És a barátnak egyetlen egy ember se menne el a társaságból tanúnak, sőt többen azt tanácsolják ne csináljon belőle ügyet valószínűleg,azért nehogy belekeverje őket?

Én vagyok a barát...



2015. máj. 28. 15:58
1 2
 1/11 vfrtom ***** válasza:
Elég sz@r barát vagy akkor. Már ne haragudj.
2015. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én vagyok a barát akit bántalmaztak ...
2015. máj. 28. 16:19
 3/11 vfrtom ***** válasza:
Akkor elég vacak a baráti köröd van, tegyél feljelentést, kerüld azt a környéket. stb.
2015. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vfrtom ***** válasza:
Egyeik haveromat "bántalmazták " már , lett is belöle tömegbunyó...
2015. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez már nem mostani eset

nem tettem feljelentést,elkerülöm azt a környéket nagyívben,de ez a szálka,hogy az a barát még le is tagadott mindent kicsit mellbevágott.

2015. máj. 28. 16:22
 6/11 vfrtom ***** válasza:
Akkor a barátot is kerülni kell, nem igaz barát.
2015. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen a baráti körömből 1 ember mondta vissza úgy a sztorit,ahogy történt mindegy amúgy alapból fegyverrel jöttek az illetők
2015. máj. 28. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanulságos eset, amire érdemes mindig visszagondolnod akkor amikor a baráti társaságodnál jóval magasabbra kerülsz, és jönnek hozzád jópofizni, mikor a saját szükségük úgy hozza. Bár én a helyedben, innentől kezdve többet egyiknek sem érnék rá:)
2015. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sőt hallottam olyat is vissza (elvileg barát mondta)

hogy én ezt mennyire megérdemeltem ,mert minek szóltam vissza

na mindegy.

2015. máj. 28. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek csak haverok. A barátságtól olyan messze vannak, hogy a Gellérthegyről se látszanának.
2015. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!