Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretek elmenni...

Beonde kérdése:

Miért nem szeretek elmenni barátnőimhez?

Figyelt kérdés
már 4 napja beszéltük meg a barátnőmmel hogy átmegyek ott aludni és a szüleim visznek. ma pedig... Egyszerűen nemet mondtam neki egy kis körítéssel.. Mondhatjátok hogy bunkó vagyok de lehet hogy van valami bajom nemtudom.. mármint inkább családdal vagyok, inkább itthon szeretek lenni meg persze kirándulni :)
2014. okt. 4. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod,hogy miért nem szeretsz hozzájuk menni.


Én minden barátnőmhöz szívesen mentem,tök jó volt,hogy nem itthon poshadtam.Velük lehettem.


Aztán legjobb barátnőmhöz azért nem nagy kedvvel jártam át,mert az öccse állandóan rajtunk lógott(egy szobába laktak).Nem tudtunk beszélgetni.Mindig volt náluk otthon vki.Nem tudtunk igazán hülyéskedni.Na meg az anyuja állandóan akkor kérte meg,hogy mosogasson stb amikor ott voltam.Szóval hozzájuk ezért nem mentem szívesen.Bár vendég szeretettből nem volt hiány,mert mindig mindenből adtak,sokszor elvittek hamburgerezni,strandolni.Szóval tényleg jó fej család.Csak hát ha éppen kettesben akartunk lenni,meg olyan dolgokról beszélni ami rám és legjobb barátnőmre tartozik akkor kb lehetetlenség volt.

Amióta beköltözött Pestre a barátjához,csak rosszabb lett a helyzet.De ez már nem ide tartozik.


Mi az oka amiért nem szeretsz hozzájuk menni? Rossz náluk? Unalmas? Esetleg hasonlóan ott egy testvére aki miatt nem lesz jó az ott lét?

2014. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak félsz találkozni a szüleivel meg egy idegen helyen lenni, amit nem ismersz... vannak ilyen emberek. Mindenesetre ezt mondd el a barátnődnek.
2014. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!