Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suliban a finnekkel levelezü...

A suliban a finnekkel levelezünk. Eddig 2 levelet küldtem annak a lánynak aki fog jönni és ha jönnek majd nálunk fog "lakni". Most én már tudom az e-mail címét, de ő nem tudja az enyémet, ezért én kéne írjak neki előőb. Mit írjak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok ő is 13 éves lány

2015. jún. 6. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És te tudod az ő e-mail címét?
2015. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen az egyik barátnőmtől ő meg facebookról
2015. jún. 6. 10:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor írjál neki, hogy te vagy a lány, aki küldte a két levelet és most már van e-mail címed, így írhat neked, ha akar.
2015. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó. köszi,de azért még egy kicsit többre gondoltam,de azért köszi.

Még jó lenne ha írnátok. :)

2015. jún. 6. 10:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Írd le neki az egész életed és küld el, ennyi.
2015. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A hagyományos levélben miről beszéltetek?

Azt a társalgást lehet neten is folytatni. Kérdezd meg a hobbijait, hogy mit szokott a szabadidejében csinálni. Érdeklődj az országa felől. S bármi ami az eszedbejut.

Egy cserediáktól megkérdezném, hogy mit tud Magyarországról, van-e valami amit érdekesnek tart pl étel vagy hely. Ezt az információt lehet kamatoztatni is, hisz megtudhatod, hogy milyen programokat szervezz és kedveskedhetsz neki valamilyen magyaros étellel amit megkóstolna.

2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ír még valaki hagyományos levelet?:o
2015. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
16-os: nagyon köszönöm
2015. jún. 7. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!