Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet barátság egy leszbiku...

Létezhet barátság egy leszbikus lány és egy meleg fiú között?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Baratsag minden ember kozott letezhet. :)
2015. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a választ :). Csak azt olvastam itt a gyk-n, hogy a meleg fiuk nem nagyon jonnek ki a lanyokkal
2015. jún. 7. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ha jól el tudnak beszélgetni, miért ne?
2015. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt hol olvastad kérdező? A melegek pont hogy jobban kijönnek a lányokkal mert nem a mellbőségét és a fenéknagyságát nézik... emiatt sokkal közvetlenebbek is. Én is már nem egy lánytól kaptam meg, hogy "kár érte, hogy meleg" és nem azért mert jól néznék ki, hanem mert úgy viselkedem velük, és én is szeretek lányokkal lenni, többek között mert velük ki lehet beszélni a fiúkat (amit a hetero haverjaim nem igazán díjaznának) :D
2015. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt hol olvashattad... de butaság :)

Nekem vannak lány barátaim akikkel nagyon jól kijövök. Sőt az egyik legközelebbi, legbizalmasabb barátom is lány.

Alapvetően sokkal barátkozóbb vagyok lányokkal szemben, mert ők általában elfogadóbbak, megértőbbek. Jobban meg tudok bízni bennük.

2015. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En is azt gondoltam erre, hogy hulyeseg, de azert megkérdeztem :). Mar nem tudom, hogy melyik kérdésnek olvastam, de nem is fontos. Koszonom a válaszokat :)
2015. jún. 7. 18:15
 7/12 anonim válasza:
Én leszbikusként mindig is szerettem volna egy meleg fiú barátot:D biztosan tudhatod, hogy ő nem fog rádmászni és többet érezni irántad mint barátság. De sajnálatos módon egyet sem ismerek:(
2015. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat remelem találsz majd egy ilyen barátot ;) Es koszi a valaszt!
2015. jún. 8. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két legjobb barátom meleg. Én leszbikus vagyok. Őszintén, Nyíltabban tudok velük beszélni mindenről, mint a hetero barátnőimmel. Egyszerűen hasonlóak vagyunk, hasonló problémákkal, érzelmekkel, stb. Ez nagyon fontos. Vannak dolgok, amiket a hetero barátaimmal egyszerűen nem tudok megosztani. Ugyanúgy a 3 leszbikus barátnőm is nagyon közel áll hozzám, közelebb, mint a heterók.
2015. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én leszbikus lány vagyok és a legjobb barátom egy meleg fiú :) Nagyon jól kijövünk egymással már 5 éve barátok vagyunk :9
2015. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!