Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rajtam kívül van itt még...

Rajtam kívül van itt még olyan, akinek a baráti köre elkopott vidékre/külföldre költözés miatt? Vagy csak egyszerűen nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 12:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Én is igy vagyok pláne hogy 2 éve másik városba költöztem 30 év körül meg a legtöbb embernek családja van és igy nehezebb barátkozni .
2015. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
pedig sztem nem:) ha neked is van mar csaladod akkor meg talan konnyebb is,mert igy ossze tudtok ulni,ti felnottek egy sorocskere vagy akarmire,a gyerekek meg addig jatszanak es mindenkin elvan,mindenkinek jo:)
2015. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok sajnos. Pár éve elköltöztem. Eleinte sűrűn visszajártam, és összejöttünk a barátnőkkel ugyanúgy, mint a költözés előtt, szinte hetente. Aztán az évek alatt ezek az alkalmak igencsak megritkultak, most jó, ha évi 3-4 alkalommal találkozom velük. Itt ahol most vagyok képtelen vagyok barátokat találni. Elég sz@r helyzet...
2015. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9-es, nekem írhatsz ha gondolod :)
2015. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nekem vannak barátaim de nagyon elfoglaltak és egyedül érzem magam :(

2015. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Dettó.
2015. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
es ti milyen gyakran beszeltek ezekkel a regi baratokkal?:) mar erdekel
2015. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Van. Nem is kell több álszent "barát"!
2015. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Aki gondolja írhat ám. :)
2015. júl. 2. 21:53
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is, én is! :D

Eléggé egyedül vagyok, sosem ment az ismerkedés, kapcsolatteremtés. Ezzel küszködök. Viszont össze sem hozott még az élet számomra jó társasággal.

Üzit írhattok, szívesen beszélgetnék a közelemből.

Heves megye.

20f

2015. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!