Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Érdemes-e küzdeni ezért?

Figyelt kérdés
Adott két személy. Sok az ellentét, a vita, a sértődés. Az egyik próbál alkalmazkodni, hogy jobb legyen a kapcsolat, de a másiknak mindig van valami problémája ezzel. Nehéz természetűek a személyek, de kedvelik egymást, sőt még talán szeretik is egymást, mint barátot, csak különböznek. Van-e így értelme a barátságnak?
2015. jún. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétumok alapján lehetne erről dönteni, de még úgysem...

A lényeg, hogy számotokra ér-e annyit ez a barátság?

2015. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,nincs, mert nem emelitek és építitek egymást, hanem romboljátok. Ha csak nem vagytok mazochisták, akkor szerintem a legjobb ha lezárjátok.
2015. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Valahogy én is így gondoltam, csak kellett a kívülállók véleménye is, hogy megfelelő döntés szülessen. Köszönöm a segítséget!
2015. jún. 8. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben, és rá kellett jönnöm, hogy én is rosszul látom, nem csak a másik. Ez már azzal nyilvánvaló kell legyen, hogy "nehéz természetű személyek" mindketten.


Jelentéktelen dolgok túldramatizálása folyik. Sehová nem vezető, parttalan viták olyan dolgokon, amik normál esetben senkit nem érdekelnének, vagy legalábbis nem akadna fenn kiegyensúlyozott ember rajta soha. Elég komoly éretlenségre vall, ha valaki nem képes elfogadni azt, hogy a másik ember más dolgokat ért számomra érthetetlen magaslatokban, míg számomra nyilvánvaló dolgokat nem győzők a szájába rágni, vagy azt, hogy másképp élt, másképp látja, más vált be neki, másképp szereti... És persze a +1: direkt húzza az agyadat, mert neki is hobbija a balhé.

2015. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ne siesd így el a dolgod. Nem sok konkrétumot írtál, de gondolom az illető személlyel már régóta ismeritek egymást, ás sok közös emléketek van. Minden ember követ el hibákat, nem is egyszer az életben, de azért vannak a barátok hogy megbocsássanak egymásnak. Gondolom, bármit is tett ellened, vagy tettél te ellene, a szívetek mélyén még mindig szeretitek egymást mint barátot.

Mérlegelni kell milyen körülmények között történt a vita, mindenkinek vannak nehéz időszakai, problémái, amiket nem mond el senkinek.


Szóval gondold át mindezeket, , és ha fontosak vagytok egymás számára, akkor csak az számít.

Remélem helyrejön a viszonyotok!

2015. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a többi válaszolónak is! Még mindig eléggé szélsőséges a helyzet, de talán sikerül megoldani vagy megtalálni az okot, hogy miért ilyen ez a kapcsolat. Bizonytalan ennek a jövője, de a remény hal meg utoljára, nem? Minden esetre köszönöm szépen a véleményeket, hasznosak voltak. Mindegyik.
2015. jún. 16. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!