Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még így is bízhatok a "legjobb...

Még így is bízhatok a "legjobb barátnőm"-ben? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon „erőszakos”, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja folyton hisztizik. Velem is elég gonosz, sok mindent rám fog (nem olyan durva dolgokat, de akkor is...), mostanában elég kényes, bocs a következő szóért, de r_ibancnak teszi magát... Szerintetek mi van vele? Még így is a legjobb barátnőm maradjon? Bízzak még benne? Kérlek segítsetek! Csak normális válaszokat kérek.

2015. jún. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

És ha mindjuk csnedesen félrehívnád és 4 szem közt elmondanád neki. Megfognád a vállát és elé állnál, hogy: "Mari, az utóbbi időben nagyon megváltoztál...valami baj van? Esetleg tudok segíteni valamiben?"

Ha ekkor is bunkózik, akkor maradj csendben és várd ki a dolgok végét. Majd kiderül magától :)

2015. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam ezzel, de csak „kinevetett”. :(
2015. jún. 11. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki a végét. Nézd meg mi lesz ebből. Maradj csendben és nézd végig hogy alakulnak a dolgok. Közben nyugodtan keresheted mások barátságát is. De konkrétan ne mondd ki hogy: "Kész vége nem vagy a barátnőm!"
2015. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Maradj csendben. Ha rád fog valamit,ne kényeskedj,csak halgass! Holnap szépen menj oda hozzá,(de úgy,hogy előtte megöleled,megfogod a kezét,és ha netán van ott valaki,mond azt hogy bocsánat,csak 5 percre négy szem közt kell megbeszélnem vele valamit.. És akkor mod neki ezt:Figyelj,Petra,az utóbbi időben nagyon,de nagyon megváltoztál,és ez nekem nagyon-nagyon rosszul esik.. Vágj kicsikét szomorkás fejet... Netán valami gond van? Mond el,őszintén,tudod,bármiben számíthatsz rám,én mindig melletted állok,akármi van,jóban rosszban. Ha továbbra is folytatod az új belsőd,így elfogsz veszíteni engem.. Én a régi Petrát akarom!) Szívesen!
2015. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!