Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már lassan 3 éve elvesztettem...

Már lassan 3 éve elvesztettem a legjobb barátnőm, kibékülhetek még vele, és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.. 3 éve elvesztettem a legjobb barátnőm,mert összevesztünk.. Mégpedig több okból. Mert állandóan akörül a fiú körül volt,aki épp nekem tetszett 1. 2.Bankettre összeakartunk öltözni,és nem tudtuk eldönteni,milyen színű ruha legyen,én is mást akartam,és ő is. 3. Soha nem hagyta hogy végig mondjam a mondatom. Nagyon sokat sírtam emiatt.. Szinte este is. Úgy fájt a szívem,hogy áh,lenem lehet írni.. Egyetlen egy barátom maradt,Zsófi.. 2 évig volt a barátom.. De aztán akivel összevesztünk barátnőm,telebeszélte a fejét Zsófinak azzal,hogy elfogom csábítani a pasiját,egy titkot em tudok megtartani,kifecsegem.. Pedig ebből egy betű sem volt igaz.. Meg állandóan Zsófi,meg Szofi (akivel összevesztem) csúfoltak,hogy dagadt ragyás,,meg társai.. Egyáltalán nem vagyok dagi.. Egyetlen egy ragyám sincsen.. Aztán Szofi,elvesztette Zsófit.. Már körülbelül 1 hónapja.. Ma odajött hozzám Szofi,hogy béküljünk ki,és legyünk újra legeslegjobb barátnők.. Vett egy szál rózsát,és elnevezte bocsi virágnak. Én csak annyit mondtam,hogy nem,Te akartad ezt,nem én,utolsó esélyed volt.. Jól tettem? Ő akarta eztnem én,ígyhát nem szerettem volna megbocsájtani neki.. De mostmár átgondoltam,és mégis jobb lenne,ha újra legjobb barátnők lennénk. Kérhetek még tőle bocsánatot? És ha igen,hogyan? 18/L
2015. jún. 12. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Elé állsz és bocsánatot kérsz, bár én a helyedben nem tenném, szerintem jól tetted, hogy nem bocsájtasz meg neki. Ő nem a barátod. Ő csicskát akar, nem barátot.
2015. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!