Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Elvesztettem a legjobb barátnőmet 1 éve, hogy találjak legjobb barátot? ( ez egy jó hülye kérdés) többi lent.

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb barátnőmet 1éve és azòta nem találok senkit akivel akár hasonlò barátságot tudnék kialakítani. Sajnos mindketten elég erős személyiségűek vagyunk, és ha veszekedtünk is mindig kibèkültünk, de ő tuti nem fog bocsánatot kérni tőlem én pedig nem érzem magam hibásnak. Volt valaki aki hasonlóan járt? Én nem akarok már újra a barátja lenni. Nemtudom itt van-e olyan aki talált magának legjobb barátnőt egy hasonló helyzet után?
2015. jún. 10. 22:11
 1/10 anonim válasza:
Szia :) 18 éves lany vagyok és mar én is voltam olxan helyzetben h nem bírtam elviselni a barátnőmet..emiatt elég rossz lett a kapcsolatunk..ha gondolod írj privit
2015. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En is egy eve vesztettem el szinten a legjobbat.

mi se fogunk soha bocsanatot kerni egymastol.

Amit tudok, hogyha hianyzik es megis szukseged lenne ra akkor rendezd magadban eloszor el (meg tudnal e neki bocsatani, tullepni azon ami volt es ujrakezdeni vagy nem de leirod miert o volt a legjobb araznod mit adott es mit nem neked a vele valo kapcsolatod).

Ha ezt tisztahod akkor vagy megkeresheted vagy ha nem keresed meg hanem lezarod mqgadban, akkor hamarabb jon magatol egy masik jo barat, aki a legjobba valhat.

egy legjobb barat utan marado hianyerzet potlasa sok ido.

de lesz meg jo baratod ne aggodj akarhogy is lesz :-)

2015. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából lezártam magamba a dolgot, meg azóta sokszor beszéltünk/beszélünk, és mivel itt lakik a szomszédba akaratlanul is összefutunk néha. Bár a dologról soha nem beszéltünk, és szerintem nem is fogunk. Hiányzik az hogy valakivel olyan őszintén tudjak elbeszélgetni mint vele, és megbízzak valakibe. A gond azzal van, hogy nemtudok feladni egy hirdetést hogy "legjobb bari kerestetik" :D Aki meg kedves és jófej annak meg van legjobb barátnője/vagy jóbarátja, és pofátlanság lenne úgy gondolom belefurakodni egy ilyenbe. Vagyis nekem biztos rosszul esne.
2015. jún. 11. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk itt valamit. A csaj nem egy használati tárgy, amit fennhagysz a metrón, ergó nem elvesztetted, hanem a barátságotok kedvéért SE vagy hajlandó minimálisan lejjebb adni az egódból. Sem pedig ő. Na, ez titeket minősít, valójában ennyit értetek egymásnak. Bizony akkor derül ki, ki az igazi barát, mikor van egy komolyabb veszekedés. Innentől kezdve meg miért is keresnél hasonlót, mikor ennek ilyen vége lett. Inkább önmagaddal legyél először tisztában, aztán nyiss az emberek felé és próbáld őket más szemmel nézni.
2015. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehordást, nekem eszembe se jutott ilyen. A teljes történetet sem tudod, hogy lehet így véleményt alkotni? Magamba már lerendeztem a dolgot, és nem is ezzel van a gond. És igen tudom az én hibám is nagyrészt hogy nem beszéltük meg a dolgot, de egy olyan dolog miatt vesztünk össze amit úgy gondolom egy jóbarátságba lèvők nem tesznek a másikkal.
2015. jún. 11. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Az meg fel se berül benne,d hogy idehábysz 4 sort, NEM,v alóban nem tudoma teljes sztorit, de rohadt meglepő, mert le se írtad. Ha nem tetszik, hogy ennyi alapján alkot valaki vélreményt, vagy írd le normálisan, hogy mi van vagy fogadd el a kritikát. Ha a saját véleményedet akarod visszahallani, akkor nagyon rossz helyen vagy. Nézzél már magadba.
2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat te bolond vagy :D Rohadt sok itt a rosszindulatu ember, tobbek kozott TE IS. Nem fogom leirni a teljes tortenetet, foleg azert mert mas se irja le meg mert SZEMELYES. Nezzel magadba te, ugy itelkezel es osztod az eszt hogy szart se tudsz.
2015. jún. 11. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a kommentedre: a mashova befurqkodas nem igaz. A baratsagok fejlodnek. Valakit nem ismersz aztan megismerkedtek haverok lesztek baratok lesztek es legjobb baratok lesztek de aztan lehet megint csak baratok haverok. Sok emberrel vagyunk kapcsolatban es sokszor tolodnak ide oda a viszonyaink hogy epp mikor kivel milyen a kapcsolatunk. Te ne azt nezd kinek milyen baratja van mar hanem az embert nezd akivel baratkozol es csakis ot. Akkor fogsz igaz baratra lelni. Valoszinu az emlitett baratnoddel inkabb csak egymas lelki szemetesladaja voltatok hiszen azt hianyolod hogy valakinek minden oszinten elmondhass erre jo egy naplo is :-), az o gondolatait nem is hianyolod? Na mindegy ha lezartad lezartad baratkozz batran masoķkal
2015. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jólvan, kislányka osztotta az észt, kár hogy nincs miből. Majd egyszer felnősz és rájössz, hogy mennyire ostoba vagy és nem akarod megérteni, miért írtam, amit, csak magadra veszed az egészet, mint valami hülye önérzetes kiskamasz...
2015. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz szerezni barátokat,igazit meg nagyon nehéz,valakinek sikerül valakinek nem!


Mindent meg lehet bocsátani minden egyes hibát

a kérdés hogy van e aki megteszi.

A hibáktól is függ ki milyet vétett,

ha valaki ellene van a másiknak az nem barát!

Megbocsátani jó,haragban lenni nem jó senkivel sem!


Minden jót kívánok neked!

Remélem hogy jól alakul a kapcsolatod a régi legjobb barátnőddel,mindenképpen jobb a béke!

Nem tudom milyen problémátok volt,és milyen veszekedésetek,konfliktusotok.

Valamit az idő megold,valamit meg kell oldani valamelyikőtöknek!


Minden jót!

2015. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!