Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 14/L Ti sírtok/sírtatok...

14/L Ti sírtok/sírtatok ballagáskor, tanárbúcsúztatonál, vagy otthon a gondolattól, hogy búcsúznotok kell?

Figyelt kérdés
Nekünk ugyan még nem volt ballagás, remélem akkor nem fogok sírni, de most tanárbúcsúztató volt nálunk, és bekönnyesedett szemem, meg még pár barátnőmnek. Plusz 1 barátnőm könnyezett, 1 nagyon sírt. ANNYIRA FOGNAK HIÁNYOZNIIIIIIIIII MIND! Most, hogy hazaértem, a kutyámra borulva, könnyeztem, és fújdogáltam az orrom. Ti hogy vagytok ezzel? Sírtatok emiatt?

2015. jún. 10. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
A lányok többsége mindig sír ballagáskor...
2015. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Mivel mindenkit utáltam el sem mentem egyetlen ballagásomra sem...

Habár nem értem miért kell sírni, senki nem hal meg, találkozni suli után ugyanúgy lehet bárkivel.

2015. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok úgysem fognak hiányozni. Ha mégis, akkor lehet tartani velük a kapcsolatot. A barátaiddal meg főleg. A gimi a tanulásról és bulizásról szól.
2015. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Azért ugye nem a kutyába fújtad az orrod? :)


Sulis ballagásokon nem, de a diplomázáskor sírtam.

2015. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Soha nem sirtam, mindig full boldog voltam hogy vege :)
2015. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
A ballagás örömteli esemény volt ,kb mint egy rohadt hosszú börtönbüntetésből való szabadulás. A tanárok mind megveszekedett idióták voltak, a diákok meg agyatlan véglények. Ezek után sírjak ? Örömömben talán..
2015. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én hatodikban mentem el az általánosból, tehát nem volt valami nagy ballagásom, de azért elég szomorú voltam. Sírni mondjuk nem sírtam, a legtöbbekről tudtam, hogy nem fognak hiányozni túlságosan, a többiekkel meg még egy ideig tartottam a kapcsolatot.
2015. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

A középiskola első 1 hetében már el is felejted mind a 8 évet. :D

Én a gimis ballagásomon sírtam nagyon.

2015. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem nagyon jó iskolám van, a tanárok többsége is jófej és a szívemhez nőttek. Egyedül a földrajz tanár az aki nagyon szigorú és komoly, soha semmi érdekes vagy vicces dolgot nem mondott(na jó... lehet, h túlzok), ráadásul igazságtalan jegyeket illetően. A többi álom tanár! Persze, még így is van pár unalmas, de a mi osztályfőnökünk a legjobb mindközül!!! A barátaim kedvesek, viccesek, a fiúk udvariasak, (helyesek:D). Szinte tökéletes osztály, (persze vannak akiket nem kedvelek), de a hibáik ellenére is nagyon fognak hiányozni mindannyian, és kamasszként egyértelműen sírdogálok emiatt, és nem fogunk tudni nagyon találkozni, mert messze lakom tőlük, nem arra amerre a többség és nem vagyok olyan társasági személy, mert elég csendes vagyok és csak próbálok beszélgetni, ritkán van, hogy beleélem magam egy beszélgetésbe családon kívűl, és nagyon ritkán mentem át barátnőimhez is, hisz nem is lennék ilyen csendesen jó társaság. Magamhoz meg végképp nem hívtam őket, mert a hegyen kell felsétálni, semmi busz és hosszú az út, vagyis az iskolától olyan félóra, de fárasztó(legalábbis a forróságban), minden nap, és ha sok a tanulnivaló nem lenne érdemes átmenni bárkihez. A jövendőbeli gimimet is nagyon várom már, de oda, meg egy óra az út. Családi gondjaim is voltak, amiket nem részleteznék, amelyek miatt ilyen visszahúzódó lettem. Remélem jól be fogok illeszkedni gimibe. Az összetartásról, csoportmunkáról híres, szóval remélem, majd én is hozzá tudok szólni a dolgokhoz. Egyébként a tanárbúcsúnkon is több tanár is megkönnyezte a búcsúnkat a meghatottságtól, az igazgató és az osztályfőnökünk is. Nagyon szépeket, jókat mondtunk nekik.
2015. jún. 10. 17:22
 10/23 anonim ***** válasza:

Az most még előttem áll, jövőre lesz. Szerintem nem fogok. :D

Nekünk az osztályfőnökünk hol normális, hol egy banya. Tényleg mindig máshogy áll hozzánk, és egyáltalán nem mondhatom, hogy egy tündér. Na ő nem fog hiányozni, maximum a szövegei.


Osztálytársaim közül van egy pár, akik fognak valamennyire, de a nagy többség nem. Ekkora mértékű primitivitással nem találkoztam még az eddig 3 iskolám közül egyikben sem, remélem nem kerülök össze valamelyikkel gimnáziumban.


Van egy-két tanár, akiket nagyon megkedveltem, ők viszont fognak. Valószínűleg majd továbbra is tartom velük a kapcsolatot, nem lesz a világvége számomra, ha már nem tanítanak többé.

2015. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!