Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm úgy...

Az egyik legjobb barátnőm úgy érzem nagyon megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy éveken át nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, viszont mostanság nagyon elszállt magától, mert születésnapjára rengeteg pénzt és a legszuperebb telefont kapta. Rendszeresen leszól engem, hogy az én telefonom ezt meg azt nem tudja?! Meg azt mondta múltkor, hogy hozzám egy jó nagy dagadt kutya illene. Kezdem úgy érezni, hogy ennek a barátságnak vége... Menthető még valahogy? Volt már ilyen veletek is? Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 12. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek után még van kérdésed? Ez neked nem barátnőd, csak kéznél vagy, ha valakit le akar alázni.
2015. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez az ember sosem volt a te barátod. Sem régen, sem most.

Szóval szerintem nem kérdés, hogy mit tegyél. Sőt a legjobb, ha úgy tünsz el egyik pillanatról a másikra, hogy ne tudjon keresni, mert ha bajban lesz a hattyú halálát fogja előadni, hogy legyen egy ember aki mellette legyen, és természete4sen ezerrel próbál majd visszatérni hozzád.

2015. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!