Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni? Eltávolodtunk...

Mit lehet tenni? Eltávolodtunk stb. Hagyjam?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők voltunk a középiskolában, ő fősulira jár én szakmát tanultam, már ekkor éreztem hogy valami nem kerek, hogy kicsit lenéz mert nem felsőoktatásba mentem hanem szakmát tanultam és dolgozok. Ez elmúlt amikor végeztem. De ami ez után jött nehezen nyelem most le és rosszul esik.

A vőlegényemmel már 3 éve együtt vagyunk (nem tudtam neki bemutatni mert sosem jött el egy találkozóra sem amikor mondtam hogy szeretném ha megismerné, mindig volt valami kifogása, volt hogy elmentünk hozzá de nem vette fel a telefont, nem jött ki), nemrég eljegyzett és nagyon örültem, amikor ezt elmeséltem neki ő elkezdte fikázni a dolgot, hogy ő nem menne férjhez 23 évesen, meg amúgy se mert hülyeség az egész és korai (később lesz esküvőnk, de én pl nem akarok addig gyereket amíg nem vagyunk házasok, pár év múlva szeretnénk, ha működik a dolog, együtt élünk, minek várnánk). De neki még egyáltalán nem volt barátja soha, semmilyen szinten, ez korábban okozott gondot, nem tudtam bevonni a társasági életembe, mert nem mozdul ki, nem érdeklődik irántuk, sőt egyszer egy ismerősöm el akarta hívni randira mert tetszett neki és konkrétan elküldte melegebb éghajlatra. Most pedig ez. Valahogy azóta nem annyira osztok meg vele dolgokat.


2015. jún. 12. 20:58
 1/1 pufigyerek válasza:
Felejtsd el. Nem érdemli meg a barátságodat. Nincs értelme erölködni, ebből már nem lesz semmi. Koncentrálj inkább a többi barátodra. :)
2015. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!