Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogy reagálnál?

Te hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

Te hogy reagálnál, ha egy jó barátod őszintén és komolyan elmondaná neked, hogy egy szintén közelibb ismerősöd kibeszél és sérteget a hátad mögött, amikor veled van meg csak nyal?

Hogy kezelnéd a dolgot? Az őszinte barátra is megharagudnál (mert mondjuk nem hiszel neki és szerinted csak sértegeti a közeli ismerőst)?



2015. jún. 17. 00:24
 1/8 anonim válasza:
Az elején kiakadnék az tuti, aztán megköszöném a "jó barátomnak" hogy öszinte volt velem, talán megkérdezném hogy hogyn tudta meg ezt az informáciot meg, aztán megkérdezném atol a szeméjtöl a frankot és ha nem azt mondja el amit hallotam elmondanám hohy mit halottam (persze azt nem mondanám el hogy kitöl) aztán ott hagynám mert nem érdemli meg a barátságomat, kb igy kezelném. Szerintem tuti hogy bizhatsz a "jó barátod"-ban (szerintem) remélem tudtam segiteni :)
2015. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az őszinte barátra nem haragudnék,ha nem rosszindulatból mondta hogy összeugrasson a másikkal.A másik barátot meg félrehívnám beszélgetni hogy én ezt hallottam,azt nem muszáj említeni hogy kitől,és ha igaz akkor értelmes emberek módjára beszéljük meg mit miért mondott.Ha meg a szemembe hazudna,az úgyis az ő lelkiismeretére megy,nem nekem árt jobban.
2015. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik direkt keverik a kakit 2 ember között. Nem tudhatod, hogy ez a személy aki ezeket mondta nem csak meg akarja veled utáltatni a harmadikat. Persze az is lehet, hogy igaz amit mond. Nehéz kideríteni. A megérzéseid mit súgnak?
2015. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én ezt azért szeretném tudni, mert van egy nagyon jó barátom és egy közös ismerősünk. Ezt az ismerőst a barátom szinten egy haverjának tartja, de az közben sértegeti, a háta mögött mondja hogy utálja és hasonlók.


Egyébként szerintem is számon kérné, de én megmondanám neki, hogy felesleges. Nem azért, mert nem akarom, hogy tisztázza a dolgokat, hanem mert rám is mondott hasonlókat, és amikor megkérdeztem tagadott és nyalt nekem is.


Ha ti ezt tudnátok, akkor is számon kérnétek?

2015. jún. 17. 01:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiknek se hinnék, se barátkoznék onnantól kezdve. Ez a biztos.
2015. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manapság ritka az igaz barát.A legtöbb vagy a te szemedbe nem mondja meg az igazat és a hátad mögött másoknak beszél rólad, vagy éppen veled őszinte, de mások előtt nem mer kiállni érted, ha arról van szó.

Én a helyedben biztosra mennék az információ hitelességét illetően, azután pedig lerendezném a dolgokat az ismerőssel.Én az ilyesmit nem tolerálnám senkitől sem.Ha valakinek nincs töke a szemembe mondani azt, amit gondol rólam, akkor más emberek társaságában tartsa a száját.

2015. jún. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha valakiről tudom hogy kibeszél, akkor egy tisztes távolságot tartok tőle. általában én is ugyanúgy nyalizom, mint ők.

de semmiképpen nem ugranék neki senkinek, bármit is csinál, mert abból sosem sül ki jó

2015. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos igaza van a jó barátodnak,a másik ismerősöddel szerintem szakítsd meg a kapcsolatot,és ne foglalkozz vele mit ugat a hátad mögött! Elég szánalmas dolog az ember háta mögött pofázni,és utána nyalni annak,akit kibeszélt.De egy biztos,ilyen embernek sose lesznek igaz barátai
2015. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!