Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Most kerültem gimibe. Nem ez volt az első suli váltásom ,szóval nem ez a gond. Az a baj ,hogy nem kedvelem az emberek (enyhén antiszoc vagyok szerintem) de amikor ott vagyok az osztályban ,megjátszom magam. Jókedvű ,vicces lánynak tűnök ,de amikor egyedül vagyok ,nyugodtan ,akkor egyszerűen mindig leesik ,hogy hülye vagyok ,és néha elkezdek sírni. Nem igazán vannak barátaim az új iskolában inkább még haverok (tudom ,ez változó) ,de én most elkönyveltem őket ,hogy igenis nem szimpatikusak. tudom ,hogy nem kéne ,de nem tehetek róla ,ilyen vagyok. Mit tudnék tenni ,hogy kedveljenek úgy igazán az emberek ,és ne legyen ilyen a személyiségem?
2014. szept. 26. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi baj veled.. Egy új suli sokszor 1-2 évre magányossá teszi az embert, néha nagyon nehéz beilleszkedni, és csak évek alatt fogadnak be úgy igazán.. Ehhez idő kell.. Addig próbálj meg jó fej lenni velük,de ne minden áron.. aki szemét veled, azt kerüld el.. Ilyen egyszerű.. De nem lesz könnyű..
2014. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!