Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy tobb baratot...

Mit tegyek hogy tobb baratot szerezzek? 13/L

Figyelt kérdés
Eleg sok baratom van, sokszor jarok el szorakozni beszelgeni haverkodni de szeretnek tobb baratot szerezni. Minden ismerosomnek vannak ujabb es ujabb haverjaik es en nekem ez sehogy se jon ossze. Eleg sok baratom vna gy is de orulnek az ujaknak es nem ertem masok mit csinalnak mashogy.

2015. jún. 18. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
13 évesen nagy problémáid vannak! Nem attól leszel menő ha több ismerősöd van, és versengtek hogy kinek a több! Inkább válogasd meg a barátaid és azokkal foglalkozz akik nem érdekbarátaid és egyszer ha úgy alakul kiállnak érted!
2015. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak ilyenej, nem is egy. Maskepp nem lennenek a barataim. De szeretnek tobbet ismerni. Ez nem a versengesrol szol, sose kotott le az h conversem, Iphone6-om legyen, csak szeretnek tobb embert megismerni. Szerintem ez a maniam job mint ha cigiznek es depiznek mint a legtobbjuk. Szeretnem mas emberek szemszogebol nezni a vilagot, elmenni veluk pl. A 360barba emlekeket gyartani amiken rohogunk majd. Ismerkedni!
2015. jún. 18. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen bárba jársz te 13 évesen? Még személyid sincs. Istenem...
2015. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket... igazan sokra megyek veletek. koszi de nem jarok barokba. a 360 bar az egy fenti kiulos ahol finom limonadekat lehet kapni es latni a tetejerol az egesz varost.
2015. jún. 19. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Add önmagad, legyél vicces, merj közeledni az emberek felé. De figyelj oda, kivel barátkozol!
2015. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!