Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen tudom megszokni ezt a...

Nehezen tudom megszokni ezt a barátomat, tanácsok?

Figyelt kérdés
Nos van 1 nagyon régi barátom, mostanában már lazább ez a barátság. Sajnos már régen is tapasztalható volt,aztán volt 1 időszak amikor nem most megint az,hogy csak és kizárólag a saját érdekeit nézi , senki másét sem. Sokszor semmibe veszi,ha kérnek tőle valamit, önző ,magának való. Egyke gyerek volt,ezért szerintem nem tehet róla,hogy így szocializálódott. Én ezt akkor is nehezen tudom elfogadni,hogy nála az érdek felülírja a barátságot.Például írok neki lényeges dolgot,nem válaszol,kérdezek valamit nem válaszol,most is közös haveri programot szervezünk időpontot fixálnám nem ír vissza. Hagyni nem szeretném, így is ritkán találkozunk munka és egyebek miatt.

2015. jún. 19. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig,ha nem válaszol az üzeneteidre nem nagyon tudsz mást tenni,mint hanyagolod.

Nem nagyon érdekelheted, ha nem képes válaszolni, erőlködni meg felesleges.

2015. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na és veled mi a helyzet? Te milyen ember vagy?
2015. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!