Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkremehet egy igaz barátság...

Tönkremehet egy igaz barátság pusztán azért, mert 2-3 hétig a felek nem találkoznak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Én a legjobb barátommal már 3 hónapja nem találkoztam, viszont legalább heti egyszer beszélünk.
2015. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem, de beszélnek a hetek alatt?
2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én volt hogy egész nyáron nem találkoztam a legjobb barátnőmmel, mégsem ment tönkre a barátságunk, 2-3 hét nem kéne hogy gondot okozzon.
2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy eltűnsz 3 hétre köszönés nélkül, akkor csorbulhat a barátság.

De fél hónap nem fog ki az igaz barátságokon.

2015. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kellene, hogy ez történjen.

Én az egyik barátnőmmel pont 2 hetente találkozunk mégis jóban vagyunk :)

2015. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb barátommal 3 éven keresztül alig találkoztam mert elköltöztem. Amikor visszajöttem pont ugyanott folytattuk mint 3 éve. Mi együtt nőttünk fel, most már mindegyikünk a 30-as évei közepén jár, szóval érdekes lenne ha 2-3 hét után nem nézünk egymás felé.
2015. jún. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Középiskolából 6 éve maradtam ki. Azóta két legjobb barátnőmmel csak évente egyszer tudok találkozni. Akkor olyan mintha el se telt volna egy év, mert interneten azért szoktunk beszélgetni.
2015. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tönkre megy nem volt igaz barátság,nem hogy igaz,de kb semmilyen barátság.


Én 1 hónapig nem találkoztam legjobb barátnőmmel,mert külföldre kiutazott párjával.Aztán beszélgetni is 3-4 naponta tudtunk.De nem haltunk bele és amikor haza jött akkor is olyan volt,mintha kint sem lett volna :D


Vagy egy barátnőm akinek eszébe jutok pontosan 5-6 havonta és akkor találkozunk együtt vagyunk kb egész nap,majd eltűnik megint 5-6 hónapra,majd újra keres.Eközben nem beszélünk sehol :D Csak rám ír,hogy találkozzunk oké és kész :DD kb 7 éve ezt csinálja,bár nem tartom annyira nagy barátnőmnek.

2015. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!