Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti erről mit gondoltok?

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyok, a lány 15 éves, én meg 20 éves vagyok, és hát szóval kicsit túlzottan is jó haverok vagyunk, igaz, van pasija, én mégis úgy tekintek rá, mintha egy hozzám nagyon közel álló személyiség lenne, szóval úgy tekintek rá, mintha a húgom lenne, meg úgy is kedvelem őt, nem tudom, hogy ő hogy van ezzel, mert kedvelni kedvel,mint barátot, de eddig még nem beszéltem erről vele, és hát nem is merem ezt megkérdezni tőle, hogy ő neki mi a véleménye erről, mert félek, hogy valami rosszat fog gondolni rólam, pl.: azt, hogy pedofil vagyok, pedig nem vagyok az, csak próbálok nem beleszeretni, ennek pedig az az eredménye, hogy úgy tekintek rá, mintha a húgom lenne, meg úgyis figyelek meg vigyázok rá, mintha a húgom lenne. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek normális az ilyen fajta érzés? 20/F Még valami, szeretném azt kérni mindenkitől, legyen akár hány éves, akár fiú, akár lány, hogy aki ezt a kérdést olvassa, az írja le a véleményét, és hogy szerinte jól cselekszem-e?

#szerelem #érzés #cselekedet #emberi #rokonnak való tekintés #túlzott jó haverság
2015. jún. 21. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy lny ismerősöm aki mindenkit fel tud szedni csak azzal hogy megszólal, pedig hangsúlyozom, NEM szép egyáltalán, és nincs is önbizalma, egyszerűen olyan a kisugárzása, kedves mindenkivel, közvetlen, stb.

szóval egy év alatt ha 10 pasija+csaja nem volt, egy sem, és ezek mellett rengeteg olyan ismerőse van akivel ugyanolyan a kapcsolata mint neked azzal a lánnyal

szóval, ha nem ugyanarról beszélünk, és nem B.T. a monogrammod, akkor igen, ez normális, viszont jobban jársz ha nem szeretsz bele nagyon, mert egy 15 éves és egy 20 éves nem illenek össze, két teljesen más világ a kettő, el is ítélnének titeket egyből... ha nagyon jóba vagytok, várd meg amíg ő is felnő, kb.3 év, utána már nem tűnik olyan soknak a korkülönbség

2015. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a dolog,nincs miért aggódnod.

Viszont jelenleg az 5 év sok, de 20 és 25-nél mondjuk már nem gáz.

2015. jún. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyezek a másodikkal. :) Várjatok 5-6 évet.
2015. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! 1-es! Mit jelent az,hogy B.T. ?
2015. jún. 22. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

monogramm, lényegtelen igazából :)

1.voltam

2015. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!