Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen "legjobb barát" az ilyen?

Milyen "legjobb barát" az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem értem a legjobb barátomat. Utóbbi fél évben, mindenben a hibát keresi, amit én szeretek az egy nagy semmi, ami nekem tetszik az nem ér semmi, egy nagy lósz**. Ez megy kb. fél éve. 2 hónapja rámírt facen, hogy nem akar elveszíteni. Pedig mostanra elveszített ha akarja ha nem. Milyen barát az ilyen?


RTM-s vagyok, ő meg Killakikittes vagy mi a nevük. De mostanság már mindig Busta egy nagy senki, a RTM az WC papírnak se lenne jó. De a Killa az a világ csúcsa.


Az én életstílusom neki nem megfelelő, mi köze hozzá?


Fáj neki, hogy én csajokkal szokok írni, beszélni, és ki is jövök velük. Nem vagyok egy szép gyerek, nem vagyok páva, nem vagyok izmos, sőt nagyon vékony vagyok. Velem mégis kijönnek a csajok. Persze neki már ez nem így megy, mert finoman szólva kicsit túlsújos, páva, meg minden ami most "menő" de egy csaj se áll le vele beszélgetni.


Azok a dologk amiket én szeretek (futás, autósport, autótípus, márkák) mind egy nagy semmi, de amit ő szeret az megint a legjobb.


Mondta, hogy menjek cigizni vele, meg pár sráccal. Mondtam, hogy nem akarok menni, erre elmondott minden senkiházinak. Szilveszterkor se ittam vele együtt, ő másnapos lett, majd mondta, hogy milyen jó nekem, hogy én nem hányom tele január 1.-én a szobámat. És még én voltam a hibás, de hogy miért azt nemtudom.


Milyen barát az ilyen?


F/16



2015. jún. 22. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
RTM, Killa, ezek nekem ismeretlenek, a szavaidból kombinálva valamilyen stílus irányzat akar lenni, bár nekem mind1. A leírtak alapján tökre különböztök, akkor minek lógsz azzal a dagadt páwa suttyóval? Inkább legyél jóba a csajokkal, annak előnye is lehet, a gimiben utcsó két évben én is csak a csajokkal haverkodtam, mert a srácok suttyók voltak. Hagyd a pi.sába azt a hülye gyereket. Tök jó két év volt. 22/f. :D
2015. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném az ilyet barátnak. A zenei ízlésedhez meg mi köze neki, most komolyan? Én imádom a death metalt a legjobb barátom meg szinte csak countryt hallgat, ég és föld, mégse zavarta soha egyikőnket se, sose szidtuk a másik stílusát... Hagyd a fenébe azt a gyereket szerintem, mert reménytelen eset. (amúgy Killakikittes páwa? na ilyet se láttam még xD)
2015. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!