Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember mint én?

Van olyan ember mint én?

Figyelt kérdés
Nem találok magamnak barátokat, senki nem ért meg... Anyám azt mondta hogy ezt orvosolni kell de nem! Csupán hozzám illő barátot keresek . Akivel értelmesen lehet beszélni, intelligens , és néha hülyülhetünk is, elmehetünk a városba csavarogni ... Remélem értitek miről beszélek. (számomra) a mai társadalom 95 %-a "primitív" Vagy valami ilyesmi... Ha valaki is úgy gondolja, mint én, irjon :)

2015. jún. 23. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélj egy kicsit magadról.
2015. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint most? :)
2015. jún. 23. 20:09
 3/12 anonim válasza:
Írd le mit szeretsz, milyen vagy
2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Irj nekem Püben,hogy milyen barátot szeretnél? szeva
2015. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem az olyan embereket, akik olyanok mint én. A többivel nem értek Nagyon szót... Volt is ilyen barátom csak messze elköltöztünk tőle :(
2015. jún. 23. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
De te milyen vagy? Mit szeretsz, miket utálsz?
2015. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg írj konkrétumokat. Hány éves vagy? Mit csinálsz szívesen? Milyen témakörök foglalkoztatnak? Miért primitívek szerinted az emberek, miben nyilvánul meg?
2015. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Viven kérdései ***** válasza:
Szerintem én is olyan vagyok.
2015. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy primitív a mai társadalom... full egyedül vagyok. Valóban megérte így gondolkodni... :D Kár, hogy nem lehet már rajta változtatni.
2015. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

> Remélem értitek miről beszélek. (számomra) a mai társadalom 95 %-a "primitív" Vagy valami ilyesmi...


Csak ide csatlakoznék be annyival, hogy ennek a 95%-nak (vagy ki tudja mennyinek, soknak) legalább háromnegyede gond és fáradság nélkül lenne olyan, akivel ugye bőven el lehet beszélgetni értelmesen. Többnyire bebirkulnak ilyenné, kényelmesebb is, meg úgyis mások is ilyenek... Sajnos elég sokan még a lelkük mélyén se vágynak színesebb életre... De a többinek lehetsz az, aki a legjobbat hozza ki belőlük, aki mellett felszabadulnak, és végre lehetnek önmaguk. Nyilván ez hosszú és felelősségteljes folyamat, nem mondom, hogy kezdd holnap. És persze ha nem érzel magadban egy csöpp késztetést se, hogy hernyóból pillangót csinálj életed folyamán legalább egyszer-kétszer, akkor nem kell. Semmi baj nincs azzal se, minden a helyén van, bármilyen nehéz is elhinni ezt néha. Csak gondoltam megemlítem, hátha neked is olyan gondolataid támadnak, amiből érdemes lenne járványt csinálni valahogy.

2015. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!