Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy velük lógjak?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint két hét múlva elmegyek a suliból szóval csak ennyi idom van. Van pár fiu es két csaj a suliba akik barátságáért ölni tudnék. Elég rosszak lázadókat , cigiznek suliban meg elég balhesak. Én is ilyen vagyok, csak a picike gond h nagyon vissza kell magam fognom. Elég balhés dolgok történtek amik meg is ráztak es most az utolsó heteket nem szeretnem szarul eltölteni. Egy családnál elek egy évre jöttem ki es nem akarok nekik meg tobb balhét okozni. ( a régebbiek nem miattam voltak) en is cigizek meg minden amire szerintem ra is jöttél es ma tüzet is kertek persze azt mondtam nincs aztán meg láttak ahogy "cigizek" de igazából csak telefonáltam a lényeg az h kezdtek kevesebbek lenni. Tudom h amit leírtam nagyon hülyén hangzik de segítsetek. Akkor. Kérdes h mit csináljak hogy barátok legyünk ? Adjak nekik öngyújtot? Xdd csak normális válaszokat lecci es előre mindenkinek nagyon koszonom. ( ha van meg bad girl itt akkor nyugodtan ramirhat ha barátkozni szeretne. )

2015. jún. 24. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez jó :D
2015. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14
2015. jún. 24. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah 14 évesen cigizel és ezzel akarsz bevágódni a többi korlátoltnál...Gratulálok!
2015. jún. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!