Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a fiú-lány...

Mit gondoltok a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy már párszor megkérdezték de nemzavar. Várom az őszinte válaszokat!

2015. jún. 26. 11:30
 1/9 schocko ***** válasza:
Ha egyikük elég csúnya, akkor működhet...
2015. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem van egy lány barátom, semmi szokatlan nincs ebben
2015. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1

Nem igaz.


Akkor működik, ha nem érez egyikük sem többet a másik iránt. De egy idő után sanszos, hogy az egyikük mégis fog. Az meg maga a pokol.

De amúgy én ezt csak ismeretségi barátságként tudom elképzelni, mint igaz barátság, úgy nem.

2015. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem nagyon sok fiú barátom volt mindig, sőt szinte csak azok voltak. A most 17 éves fiamnak is sok a lány barátja, sőt nyaralni is mennek együtt, és semmi közük egymáshoz, sőt másba szerelmes...

simán lehet, és tök hülyeség, hogy az egyik mindig többet akar...

2015. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4


Mint írtam, az az ismeretségi barátság

De egyébként honnan tudod, hogy a másik titokban nem szenved?

2015. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mumusan ***** válasza:
Elképzelhető ha mindketten boldog párkapcsolatban élnek valakivel.
2015. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a velemenyem, h nincs...vagyis, pontosabban, mashogy fogjak fel a fiuk is es a lanyok is. A lanyoknak az a fiu barat, aki vagy nagyon tetszik nekik, de a pasinak ok nem es csak azert, h a sraccal lehessenek, belemennek a baratsagba. A lanyoknak az is barat, aki nekik nem jon be, viszont jo vele beszelgetni stb. - lenyegeben fiuban egy lany :). A pasiknak altalaban az a lanybarat, akivel van szex is, de tobbet nem akarnak. A pasiknak belefer a szex is a baratsagba.


Mindezt tapasztalatbol irom. Idosebb vagyok mar, nem tini es nem is huszoneves. Tobb fiu haverom van, mind 10 eves baratsagok es mind ugy kezdodott, h tobbet, de szexet minimum akartak :D. Nekem meg egyik sem tetszett, mint ferfi, viszont nagyon jofejnek tartottam oket. Mindegyikkel kovetkezetesen tisztaztam a hatarokat es megmondtam nekik, h szex nem lesz, csak baratsag. Elfogadtak es ma mar - erett fejjel - ok sem dobnak sutbaezt a tobbtiz eves baratsagot egy meggondolatlan szexert. Arrol nem is beszelve, h majdnem mindegyiknek csaladja van mar es joban vagyok a felesegukkel is, akik elfogadtak, es en ezt tiszteletben is tartom. :)


A legjobb baratom is fiu volt. 18 evesen ismertem meg es akkor tetszett. en tobbet akartam, de neki volt baratnoje, igy belementem a baratsagba (fenti eset ugyebar) :) Nagyon joban lettunk. Aztan o szakitott a baratnojevel es akkor meg en kellettem volna neki, de nekem volt komoly kapcsolatom es szerettem a sracot, ugyh a masikkal maradt a baratsag. Evek teltek el es mi nagyon joban lettunk. egy ido utan mar nem is akartunk tobbet a baratsagnal, m annyira kozel kerultunk egymashoz lelkileg igy, h feltunk, h ha esetleg osszejovunk, akkor leromboljuk azt, ami kialakult koztunk. soha nem volt koztunk szex! Nekem nagyon jol esett, h a bizalmaba fogadott. Tobbet tudtam rola, mint az aktualis baratnoi es forditva. Olyan volt, mintha a batyam lenne. Tudom, h hulyen hangzik, de nekunk fontosabb volt az, h ennyire megbizunk egymasban es ennyire beavatjuk egymast a titkainkba, mint egy testi kapcsolat. Tenyleg a legjobb baratom volt. 6 eve, 30 evesen meghalt rakban...Nem tudtam a mai napig sem feldolgozni. Az egyik legfontosabb ember volt az eletemben.

2015. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hasonlóan látom, mint a ma 13:56, csak én nem vagyok még annyira tapasztalt és érett, úgy gondolom. Mostanában nagyon aktuális téma ez az életembe, és jelenleg én sem tudnék egyértelmű választ adni, szóval ez a kérdés szerintem mindig kérdés lesz, de talán így a jó. Az tény, hogy egy igazi fiú-lány barátság minőségileg más, mint azonos neműek között.


22/L

2015. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem most egy igazi barátom van, ő is lány. Nem akarunk egymástól semmit (sőt, én kerítek neki általában), és nagyon jóban vagyunk.
2015. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!